داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
شرکت گوگل از مهندس سابق اپل کمک گرفت
کد مطلب: ۶۲۵۸۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۸
شرکت گوگل برای توسعه خطوط تولید تراشه تلفن همراه خود، از مهندس و طراح سابق شرکت اپل کمک گرفته است.
شرکت گوگل از مهندس سابق اپل کمک گرفت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:  شرکت گوگل اعلام کرد در مراحل اولیه توسعه خطوط  تولید تراشه های تلفن همراه خود است، این تراشه‌ها می تواند در تلفن‌های هوشمند آینده سری پیکسل گوگل و یا گوشی های دیگر مورد استفاده قرار بگیرند. با بهره مندی گوشی‌های آینده گوگل از این تراشه‌ها، به احتمال زیاد شاهد پیشرفت خوبی در این زمینه خواهیم بود.

طبق گزارش‌های منتشر شده، شرکت گوگل از جان برونو مهندس و طراح سابق شرکت اپل برای تولید اجزای با کیفیت بالا تراشه ها، کمک گرفته است. جان برونو مسئول گروه تجزیه و تحلیل رقابت سیلیکون اپل بود، قبل از پیوستن به اپل، برونو در Advanced Micro Devices کار می کرد، جایی که وی سرپرست مهندسی بود. او در توسعه خط Fusion  تراشه ها کار می کرد و همچنین طراحی تراشه را در ATI انجام داد. برونو یکی از مهندسان چندگانه است که اپل را به  Mountain View مقر اصلی گوگل در کالیفرنیا ترک کرده است. 

اگر توسعه خطوط تراشه های این شرکت دارای عملکرد خوبی باشد، شاهد حسرت شرکت اپل به دلیل از دست دادن مهندس خود خواهیم بود. گفتنی است؛ جان برونو از ماه جولای سال 2012 تا دسامبر 2017 در شرکت اپل فعالیت داشته است.

انتهی پیام/

Share/Save/Bookmark