داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
نماینده منتخب مردم شهرستان های زابل، زهک و هیرمند
اقتصاد مقاومتی، بهترین راه کار مقابله با مستکبران است
کد مطلب: ۴۵۰۲۰
تاریخ انتشار:جمعه ۶ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۱
نماینده منتخب مردم شهرستان های زابل، زهک و هیرمند در مجلس دهم گفت: اقتصاد مقاومتی بهترین راهکار مقابله با مستکبران و تحریم ها می باشد.
اقتصاد مقاومتی، بهترین راه کار مقابله با مستکبران است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:  حبیب الله دهمرده نماینده منتخب مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما  عنوان کرد: در سالی که با نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است بهترین راه حل بیکاری، گرانی، تورم و تولید داخلی در اقتصاد مقاومتی قابل جستجو است.

وی با بیان اینکه، خوشبختانه در کشور و در استان ظرفیت ها و پتانسیل های فراوانی وجود دارد افزود: در هر قسمتی که اراده ای وجود داشته است گام های غول آسایی برداشته شده است.

وی با عنوان، امیدوارم سالی که آغاز و پایان آن متبرک به نام حضرت زهراست سالی خجسته و پربرکت باشد تاکید کرد: اگر در ارتباط با اقتصاد مقاومتی اراده وجود داشته باشد دستیابی به اهداف آن امکان پذیر بوده که در این راستا باید فرهنگ سازی صورت گیرد.

وی با عنوان سیستان دارای ظرفیت های وافری از قبیل تجارت است بیان داشت: مرز میلک قابلیت ۹۰ درصد صادرات به افغانستان و آسیای میانه را داراست.

وی تصریح کرد: سیستان در زمینه کشاورزی، دامپروری و شیلات دارای ظرفیت های فراوان است که در این راستا با روش های نوین آن را باید ارتقا داد.

دهمرده گفت: استفاده از صنایع تبدیلی با چرخه کامل و پیش بینی بازار خرید و مصرف یکی از راه حل های اساسی سیستان به شمار می رود.

نماینده منتخب مردم در مجلس دهم اذعان داشت: انرژی بادی سیستان که در ظاهر شر بوده اگر به صورت عالمانه و با فکر مدیریت شود می توان با بالا بردن کارایی آن برای صادرات از آن استفاده کرد.

انتهای پیام/1457
Share/Save/Bookmark