داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
کشف بیش از یک تن مواد مخدر در کرمان
کد مطلب: ۶۲۷۲۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
ماموران انتظامی استان کرمان موفق شدند بیش از یک هزار کیلوگرم مواد مخدر را در شهرستان های کرمان, فهرج و نرماشیر کشف و ضبط کنند.
کشف بیش از یک تن مواد مخدر در کرمان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان، ناصر فرشید جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان  از کشف 575 کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری یک قاچاقچی در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج خبر داد.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج در ایست بازرسی موقت محور زاهدان- فهرج حین کنترل خودروهای عبوری به یک کامیون مشکوک شده و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند و در بازرسی از خودرو،  575 کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود کشف و در همین راستا یک قاچاقچی  نیز دستگیر شد.

کشف محموله سنگین مواد مخدر در کرمان

رضا بنی‌اسدی‌فر فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 614 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان کرمان و نرماشیر خبر داد و گفت: با اشرافیت کامل اطلاعاتی و کنترل مبادی استان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کرمان و نرماشیر موفق شدند، 614کیلوگرم تریاک را کشف کنند.

وی اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه سیرچ شهرستان کرمان با انجام کار اطلاعاتی از انتقال مقادیری مواد مخدر توسط یک دستگاه خودروی سواری تیبا آگاه شدند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند و با هوشیاری و اقدام به‌موقع، خودرو مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن 511 کیلوگرم تریاک را کشف کردند.

بنی‌اسدی‌فر افزود: ماموران پلیس مواد مخدر شهرستان نرماشیر هنگام کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه کامیون اسکانیا مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند و در بازرسی از آن تعداد 96 بطری حاوی تریاک به وزن 103کیلو و 690گرم کشف و دو نفر قاچاقچی در این زمینه دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه این محموله‌ها به مقصد استان‌های مرکزی کشور در حال حمل بودند، افزود: در این رابطه 614 کیلو گرم مواد مخدر کشف،  سه متهم دستگیر و دو دستگاه خودرو توقیف و تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark