داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
هشدار درباره انحلال تشکیلات خودگردان در صورت اشغال بخش‌هایی از کرانه باختری
کد مطلب: ۷۰۴۶۴
تاریخ انتشار:شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۲
تشکیلات خودگردان فلسطین به رژیم صهیونیستی هشدار داد در صورتی که این رژیم طرح اشغال بخش‌هایی از کرانه باختری را به پیش ببرد، این تشکیلات خود را منحل کرده و مسئولیت امنیت کرانه باختری را به رژیم صهیونیستی تحویل می‌دهد.
هشدار درباره انحلال تشکیلات خودگردان در صورت اشغال بخش‌هایی از کرانه باختری

به گزارش اوشیدا به نقل از  گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس،‌ بر اساس ادعای برخی رسانه‌های صهیونیستی، تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داده در صورتی که رژیم صهیونیستی اقدام به اشغال بخش‌هایی از کرانه باختری بکند، این تشکیلات خود را منحل خواهد کرد و با خلع سلاح خود،‌ تمامی تسلیحات و مهمات را به ارتش اسرائیل تحویل خواهد داد و مسئولیت امنیتی کرانه باختری را به این ارتش واگذار می‌کند.

به ادعای شبکه خبری «کان» رژیم‌صهیونیستی، تشکیلات خودگردان هشدار داده‌ در صورتی که تل‌آویو اقدام به اشغال شهرک‌های «گوش عتصیون»، «معاله آدومیم» و «آریل» کند، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به پلیس فلسطین دستور خواهد داد تا تسلیحات خود را به ارتش اسرائیل تحویل داده و پس از آن سازمان آزادی‌بخش فلسطین،‌ تشکیلات خودگردان را منحل خواهد کرد.

کابینه رژیم صهیونیستی که از حمایت کامل دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا برخوردار است قصد دارد تا  ۳۰ درصد از کرانه باختری فلسطین را به قلمرو خود ملحق و آن را رسماً اشغال کند. مقامات و گروه‌های فلسطینی این اقدام را بخشی از طرح ضد فلسطینی آمریکا موسوم به معامله قرن می‌دانند و به همین دلیل خواستار قطع همکاری با آمریکا و اسرائیل هستند.

گروه‌های مقاومت فلسطینی هشدار داده‌اند اجرای طرح اشغال یک سوم کرانه باختری و دره اردن اعلام جنگ علیه مردم فلسطین بوده و هزینه‌ای که رژیم صهیونیستی در قبال اجرای این طرح پرداخت خواهد کرد، در تاریخ درگیری‌ها با این رژیم بی‌سابقه خواهد بود. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/.

 
Share/Save/Bookmark