داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
سنگ تمام نیروی انتظامی زابل در تامین امنیت/کشف بیش از 8 هزار قرص غیر مجاز
کد مطلب: ۶۷۲۱۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸
جمعی از مردم شهرستان زابل از اجرای طرح اقتدار در شهرستان زابل تقدیر کردند.
سنگ تمام نیروی انتظامی زابل در تامین امنیت/کشف بیش از 8 هزار قرص غیر مجاز
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ همواره یکی از معضلات مهم در شمال استان سیستان و بلوچستان وجود خرده فروشان مواد مخدر است که به طول کلی در هر پنج شهر منطقه سیستان حضور دارند و عمده اهداف آنان نیز کسب درآمد از این طریق عنوان می شود.
با توجه به استفاده جوانان از این مواد مخدر می توان گفت که این افراد برای جامعه مضر و خطرناک هستند چرا فروش این مواد برای جوانان به مراتب باعث به وجود آمدن سایر ناهنجاری های اجتماعی خواهد شد.
یه گفته جمعی از شهروندان، نیروی انتظامی شهرستان زابل در راستای جمع آوری این افراد در ماه های اخیر تلاش بی بدیلی از خود نشان داده است .
محمدرضا کیخایی یکی از شهروندان شهرستان زابل در این خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: تلاش نیروی انتظامی در راستای خرده فروشان مواد مخدر قابل تقدیر است.
وی افزود: بسیاری از مکان های فروش مواد مخدر محل رفت و آمد افراد عجیب و غریبی است که می توانند باعث عدم آرامش خانواده ها باشند.
وی ادامه داد : با این حال با توجه به شناسایی این افراد از طریق نیروی انتظامی، و جمع آوری و پلمپ مکان های توزیع مواد مخدر خانواده ها با خیال آسوده تری در محل تردد خواهند کرد.
در همین رابطه روز گذشته در اجرای مرحله سوم طرح اقتدار تعداد ۵۵ سارق و خرده فروش مواد مخدر در زابل توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.
سرهنگ احمد ثمره حسینی در این خصوص گفت: در اين طرح، علاوه بر دستگيري ۲۷سارق و ۲۸ خرده فروش مواد مخدر،۲ پاتوق تهیه و توزیع مواد مخدر پلمپ و مقدار ۶۰کیلو گرم مواد مخدر از آنان كشف و متهمان پس از تشكيل پرونده تحويل مراجع قضائي شدند.
ثمره حسینی عنوان کرد: در اين طرح۱۵هزار لیتر سوخت قاچاق، هشت هزار و ۲۸۰ عدد انواع قرص غیرمجاز ،کشف یک دستگاه خودروی سرقتی و توقیف ۴۹دستگاه خودرو و ۳۱ دستگاه موتورسيكلت متخلف نیز از دیگر نتایج این طرح یک هفته ای بود.
فرمانده انتظامی شهرستان زابل در پايان با بيان اينكه توجه به توصيه هاي پليس و رعايت موارد حفاظتي و كنترلي در پيشگيري از سرقت موثر است از شهروندان خواست با رعايت نكات ايمني در حفظ و نگهداري اموال خود دست سارقان را در رسيدن به اهداف شوم شان كوتاه كنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark