داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در همایش سران طوایف و ریش سفیدان منطقه سیستان عنوان شد؛
دشمن به دنبال بزرگ کردن اتفاقات ریز است/کسی که به منطقه نظامی حمله می کند مزدور دشمن است
کد مطلب: ۷۳۱۵۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۰
همایش سران طوایف و ریش سفیدان شمال سیستان و بلوچستان با حضور فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع)امام جمعه زابل و امام جمعهداهل سنت شهرستان هامون برگزار شد.
دشمن به دنبال بزرگ کردن اتفاقات ریز است/کسی که به منطقه نظامی حمله می کند مزدور دشمن است
به گزارش اوشیدا؛ سرهنگ داوود شهرکی فرمانده تیپ حضرت علی اکبر علیه السلام در این مراسم گفت: با وجود اینکه برنامه هایی برای بسته شدن مرز در استان وجود داشت سپاه برای معیشت مردم مرز را بازگشایی کرده تا همه خانواده ها از آن بهره ببرند.

وی افزود: اما جالب است وقتی دشمن این موضوع را میداند و می بینند که سپاه برای معیشت مردم پای کار آمده فضاسازی بر علیه سپاه پاسداران می کند.

شهرکی بیان کرد: مردم ما هوشیار و بیدار هستند، سودجويانی که مرز را انحصاری برای خود می دانستند این روزها توطئه کرده اند و حق را ناحق جلوه می دهند.

وی ادامه داد: حضرت آقا بارها فرموده اند که ناخواسته وارد نقشه دشمن نشوید،امروز باید مراقب بود که اسیر توطئه های دشمن نشویم.

شهرکی گفت: ما ملت یک پارچه هستیم و اختلاف مذهب نمی تواند بین مسلمانان‌ تفرقه بیفکند و همچنان پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده ایم.

وی گفت: دشمن خیال نکند که می تواند بین مسلمانان توطئه ایجاد کند همه ما با چشم دل مطمئن هستیم که آنها به دنبال تفرقه هستند و اتفاقات ریز را بولد می کنند تا از آب گل آلود ماهی صید کنند.

شهرکی گفت: دشمن باید وحدت و یکپارچگی ما را ببیند امروز معنا ندارد که فرد اثرگذار جامعه در این شرایط ساکت بنشیند.

فرمانده تیپ حضرت علی اکبر علیه السلام تصریح کرد: قطعا مردم راضی نیستند که پایگاه های نظامی تضعیف شود، کسی که به محل نظامی حمله می کند مزدور دشمن است و باید با آن مقابله کرد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark