داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان زابل:
کشف انواع تلفن همراه و دوربین عکاسی قاچاق در زهک/ قاچاقچی نقره داغ شد
کد مطلب: ۶۳۹۸۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۳
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان زابل از کشف انوع تلفن همراه و دوربین عکاسی قاچاق در شهرستان زهک خبر داد.
کشف انواع تلفن همراه و دوربین عکاسی قاچاق در زهک/ قاچاقچی نقره داغ شد
محمدحسین جهان آبادی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: مأمورین انتظامی شهرستان زهک در محور اصلی جاده ترانزیت زهک به یک دستگاه خودروی پژو مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران در بازرسی به عمل آمده مقادیری کالای قاچاق شامل انواع گوشی همراه و دوربین عکاسی با ارزش ۹۷ میلیون و ۵۴۵ هزار ریال کشف کردند.

جهان آبادی در ادامه اظهار کرد: با تحویل کالاها به اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی، پرونده به همراه متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل تعزیرات حکومتی زابل شد.

رییس اداره تعزیرات حکومتی زابل خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی صورت گرفته پس از روبرو شدن با مستندات موجود، به انجام تخلف اقرار و شعبه رسیدگی کننده نیز بر همین اساس قاچاقچی را مطابق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به میزان ۹۸ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و ضبط کالاهای مکشوفه محکوم کرد.

جهان آبادی در پایان اعلام کرد: در راستای حمایت از تولید داخلی و به جهت پیشبرد اهداف سازمانی، هر شخصی که در حوزه سیستان به وسیله قاچاق کالا و ارز، قصد صدمه زدن به اقتصاد کشور و یا ضربه به تولید داخلی را داشته باشد، متوجه برخورد شدید تعزیرات حکومتی در حوزه های صلاحیتی خواهد شد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark