داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مرادی: به تحقق وعده‌های مدیران باشگاه استقلال خوش‌بینم/ رضاوند: هنوز هم مطالبات‌مان را پرداخت نکرده‌اند!
کد مطلب: ۷۳۹۷۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴
بازیکنان استقلال پس از کسب پیروزی مقابل نساجی صحبت کردند.
مرادی: به تحقق وعده‌های مدیران باشگاه استقلال خوش‌بینم/ رضاوند: هنوز هم مطالبات‌مان را پرداخت نکرده‌اند!

به گزارش  اوشیدا به نقل از دانا؛استقلال در هفته بیست و نهم لیگ در قائمشهر موفق شد نساجی را با یک نتیجه پرگل شکست دهد. بازیکنان استقلال پس از کسب پیروزی مقابل نساجی به اظهارنظر پرداختند.

*شجاعیان: فکری به حال زمین نساجی بکنند

داریوش شجاعیان هافبک استقلال پس از برتری مقابل نساجی اظهار داشت: باید حتماً یک فکری به حال زمین قائمشهر بکنند. این تیم با  این همه هوادار لایق این است که یک زمین چمن خوب داشته باشد تا حداقل بازیکنان خودش اذیت نشوند. ما یک بازی انجام می‌دهیم و می‌رویم. آنها باید 15 بازی را انجام بدهند.

بازیکن استقلال در مورد اینکه پرداختی‌ها انجام شده است یا خیر، گفت: حاشیه نرویم، بردیم و خدا را شکر.

*مرادی: به وعده‌های مدیران باشگاه خوش‌بینم

بابک مرادی هافبک استقلال بعد از برتری استقلال  مقابل نساجی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که برنده بازی شدیم و امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد خیر باشد.

وی در خصوص اینکه بابت مطالباتشان قول‌هایی به آنها داده شده گفت: ان‌شاءالله همه چیز درست می‌شود. به این موضوع خیلی خوش بین هستم.

*رضاوند: بازی رو چمن مصنوعی سخت بود

آرش رضاوند هافبک استقلال پس از پیروزی تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی درمورد این مسابقه اظهار داشت: مستحق پیروزی بودیم. بازی روی چمن مصنوعی هم سخت بود، اما خدا را شکر توانستیم برنده باشیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا پرداختی‌ها انجام شده است یا خیر، تصریح کرد: هنوز نه، اما قول‌هایی داده شده و گفتند که قبل از جام  حذفی پرداخت خواهند کرد.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark