داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگی و هنری
امتیاز مثبت 
۰
 
سازمان دانش آموزی نقش والایی در تربیت اجتماعی دارد
کد مطلب: ۲۶۷۱۶
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۴
اوشیدا: وزیر آموزش و پرورش در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی گفت: بی شک سازمان دانش آموزی دارای نقش و جایگاه والایی در تربیت اجتماعی دانش آموزان میهن اسلامی است.
سازمان دانش آموزی نقش والایی در تربیت اجتماعی دارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: علی اصغر فانی در این پیام آورده است: اهمیت و جایگاه این سازمان زمانی متجلی می شود که با اهداف و برنامه های پیش روی خود بستری مناسب برای بسط مشارکت نسلی متعهد، متدین، شاداب و توانمند در عرصه های مختلف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم آورد.

وزیر آموزش و پرورش در این پیام تصریح کرد این سازمان به مثابه بازویی توانمند برای معاونت پرورشی و تربیتی آموزش و پرورش در زمینه سازی تعلیم و تربیت اسلامی دانش آموزان و کسب فضایل اخلاقی، مهارتی، اجتماعی و کمالات انسانی است.

وی بیان داشت: همه پیشرفت های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت او دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت ، تعهد و ایثار سیراب می شوند.

فانی در پیام خود ضمن تبریک سالروز تاسیس این سازمان پویا، از همت و مساعی تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت تشکر و قدردانی کرده و اظهار داشت: امید است با رهنمودهای مقام معظم رهبری، تدابیر رییس جمهوری و اهتمام ویژه همه مسوولان در داخل و خارج آموزش و پرورش شاهد نقش آفرینی محوری این تشکل بزرگ دانش آموزی در سازماندهی و تقویت فعالیت های اثر گذار تربیتی در عرصه های آموزش مهارت های اجتماعی، توسعه اردوهای دانش آموزی، فعال سازی سامانه های تربیت نیرو بویژه مجامع دانش آموزی باشیم و گام های موثر و ارزشمندی در اعتلای نظام تعلیم و تربیت کشور برداریم.
Share/Save/Bookmark
مرجع : وزارت آموزش و پرورش
    عکاس :