داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نماینده اسبق مردم شمال استان در مجلس شورای اسلامی:
حمله موشکی ایران به مقر داعش هشدار جدی به تروریست ها بود/ ایران جنگ طلب نیست
کد مطلب: ۵۹۷۵۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۴
نماینده اسبق مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: حمله موشکی سپاه پاسداران ایران به مقر داعش دربردارنده هشدار جدی به تروریست ها و حامیان آنها می باشد.
حمله موشکی ایران به مقر داعش هشدار جدی به تروریست ها بود/ ایران جنگ طلب نیست
عباسعلی نورا با بیان اینکه حمله موشکی ایران به مقر داعش در حقیقت هشدار جدی به تروریست ها در سوریه و حامیان داعش بود به خبرنگار اوشیدا گفت: خوشبختانه با حمله موشکی ایران در حقیقت سیلی محکم را داعش خورد تا صدایش را دیگران بشنوند.

وی افزود: این حمله پیامی منطقه ای از تهران به تل آویو، ریاض و واشنگتن بود که ایران در دفاع از موطن و مردمش از توان فوق العاده ای بر خوردار است و اجازه نخواهد داد که ایران مورد تاخت و ناز بیگانه قرار گیرد.

نورا ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران عزت، حکمت، قدرت و اقتدار ملت خود را ارج می نهد و در این راستا با توجه به فلسفه وجودی نظام مقدس ایران همواره با دشمنان و متجاوزان به حقوق ملت شریف ایران مقابله می کند.

نماینده اسبق مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران اسلامی اساسا به همه ملل دنیا احترام متقابل می گذارد و به هیچ وجه آغاز کننده جنگ نخواهد بود چرا که نیت کشور گشایی ندارد.

وی اظهار کرد: جمهوری اسلامی با تمام توان از حقوق مردم و سرزمین خود حفاظت می کند و چشم داشتی به سایر کشور ها ندارد چرا که در یک کلام جنگ طلب نیست وتنها به دنبال منافع و مصالح مردم خود و سایر آزادگان جهان است.

نورا بیان کرد: ملت ایران در برابر بدخواهان نظام مقدس اسلامی نه تنها سر فرود نخواهند آورد بلکه در این راه با تمام توان ایستادگی کرده و حتی از بخشش جان خود برای حفظ ناموس و کیان ایران اسلامی خودداری نمی کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark