داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
برخورد قاطع معاون استاندار سیستان و بلوچستان با شعبات گرانفروش گاز در زابل
کد مطلب: ۶۵۴۵۲
تاریخ انتشار:شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۳
فرماندار ویژه زابل گفت: طرح برخورد با دلالان و افرادی که در مغازه ها ، حاشیه معابر و خودروهای شخصی مبادرت به فروش سیلندر گاز با قیمت غیر متعارف دارند آغاز شده است.
برخورد قاطع معاون استاندار سیستان و بلوچستان با شعبات گرانفروش گاز در زابل
غلامرضا گنجی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا؛ گفت: با متخلفان و کسانی که خارج از شبکه قانونی ، اقدام به توزیع و فروش سیلندرهای گاز دارند برخورد قاطع خواهد شد.
فرماندار ویژه زابل افزود:در راستای مصوبات ستاد تنظیم بازار شهرستان زابل بمنظور بهبود و نظارت ویژه بر روند توزیع سیلندرهای گاز مایع و با متخلفانی که خارج از شبکه توزیع قانونی ، فعالیت داشته و موجب التهاب و دامن زدن به فضای روانی و ایجاد بازار سیاه برای فروش سیلندرهای گاز با قیمت های گزاف می کنند برخورد می شود.
وی ادامه داد: طرح برخورد با دلالان و افرادی که در مغازه ها ، حاشیه معابر و خودروهای شخصی مبادرت به فروش سیلندر گاز با قیمت غیر متعارف دارند ، آغاز و در این طرح که با مشارکت دادستانی ، تعزیرات ، اداره صنعت ، معدن و تجارت ، نیروی انتظامی در حال اجراست ، بالغ بر ۱۰۰ سیلندر گاز توقیف ، سه دستگاه خودرو به پارکینگ منتقل و پرونده متخلفان جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
فرماندار زابل تصریح کرد: همچنین یک واحد صنفی غیر استاندارد حادثه ساز ، که اقدام به شارژ خودروهای گاز سوز می نمود ، نیز پلمپ گردید.
گنجی بیان داشت: از شهروندان تقاضا می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی خودروهای حمل و توزیع کننده سیلندرهای گاز ، دلالان ، خودروهای شخصی ، مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ اداره صنعت، معدن و تجارت و ۱۳۵ تعزیرات حکومتی اعلام گنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark