داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
اعتراض دانشجویان دانشگاه زابل به عدم توزیع نان/رئیس دانشگاه : هیچ مشکلی وجود ندارد
کد مطلب: ۶۶۷۱۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۰
مشکلات سلف و غذای دانشجویان سالهاست که با دانشگاه زابل همراه بوده ، دانشجویان همواره از کیفیت پایین غذاها و یا تکراری بودن آنها زبان اعتراض گشوده اند.
اعتراض دانشجویان دانشگاه زابل به عدم توزیع نان/رئیس دانشگاه : هیچ مشکلی وجود ندارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ دانشگاه زابل یکی از قطب های علمی در جنوب شرق کشور محسوب می شود که سالانه از سراسر ایران دانشجو پذیرش می کند.
همچنین این دانشگاه یکی از مهمترین و معتبرترین دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان محسوب می شود.
اما مشکلات سلف و غذای دانشجویان سالهاست که با این دانشگاه همراه بوده ، دانشجویان همواره از کیفیت پایین غذاها و یا تکراری بودن آنها زبان اعتراض گشوده اند.
در چند روز گذشته یکی از دانشجویان این دانشگاه با ارسال تصاویری از نبود نان در این دانشگاه خبر داد و افزود: بیش از یک هفته است که به دانشجویان در این دانشگاه نان توزیع نمی شود.
وی افزود: نان معمولا به همراه صبحانه بین دانشجویان توزیع می شود که بیشتر از یک هفته است که در بین دانشجویان توزیع نشده است.
اما موسی بهلولی رئیس دانشگاه زابل در این خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: این موضوع صحت ندارد و برخی به دنبال شایعه پراکنی هستند.

بهلولی گفت: روز گذشته هنگام صبحانه نان برای تعدادی از دانشجویان کم آمد که به دلیل بارش‌های روز گذشته و بود و نهار و شام هم مثل روزهای قبل در دانشگاه برقرار بوده است.
رییس دانشگاه زابل با بیان اینکه برخی به دنبال سوءاستفاده از مشکلات کشور به دنبال بارندگی‌ها و سیل‌های اخیر هستند، گفت: مسئولین تمام تلاش خود را می‌کنند تا کمبودها را برطرف کنند اما برخی به دنبال این هستند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark