داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
Honor View 10 با به‌روزرسانی OTA قابلیت تشخیص چهره را دریافت می‌کند
کد مطلب: ۶۲۹۴۱
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۱
به‌روزرسانی OTA برای گوشی جدید هوآوی قابلیت تشخیص چهره و برخی ویژگی های مربوط به آن را اضافه می کند.
Honor View 10 با به‌روزرسانی OTA قابلیت تشخیص چهره را دریافت می‌کند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: هواوی اعلام کرده که Honor View 10 با به روز رسانی OTA قابلیت تشخیص چهره را دریافت می کند. انتشار این نسخه از به روز رسانی در حال حاضر آغاز شده است و تا 24 ژانویه (4 بهمن) برای همه قابل دسترس خواهد بود.

باز کردن چهره به طور مشابه با تلفن های دیگر کار می کند،به طوری که وقتی به گوشی نگاه می کنیدصفحه را باز می کند.اگر چشمان شما بسته باشند، گوشی قفل نخواهد شد.با توجه به امنیت پایین احراز هویت به وسیله تشخیص چهره، این روش تنها برای باز کردن صفحه استفاده می‌شود و برای مواردی مانند پرداخت آنلاین استفاده نمی شود.

کار دیگری که می توانید به وسیله این سیستم انجام دهید این است که زمانی که به صفحه گوشی نگاه می کنید و اعلانات را بسط می‌دهید (پایین کشیدن نوتیفیکیشن ها برای گسترش آن ها و دیدن پیام). اگر شخص دیگری تلفن را بردارد اطلاعیه ها پنهان باقی می ماند.

گوشی همچنین می تواند تشخیص دهد زمانی که شما به تلفن نگاه می کنید حتی اگر گوشی را لمس نکنید و اثری روی آن نگذارید تا زمانی که به صفحه گوشی نگاه می کنید،صفحه نمایش خاموش نمی شود.

مطلب دیگر اینکه OTA می تواند تصویر پس زمینه را زمانی که از دوربین جلو استفاد می کنید تغییر دهد.تشخیص حرکت در دوربین جلو وعقب که می تواند اشیا متحرک را شناسایی کند و تمام حرکت آن ها را ذخیره (Capture) کند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark