داخلی آرشيو خبر صفحه پزشکی وسلامت
امتیاز مثبت 
۱
 
اسپرم دانه ای چند؟ /پول خرج کنید فرزندتان سوپراستار به دنیا بیاید!
کد مطلب: ۴۴۴۹۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۱
اگر دوست دارید فرزندتان خوشتیپ باشد، 70 میلیون خرج دارد، در کلینک های نازایی چه می گذرد؟
اسپرم دانه ای چند؟ /پول خرج کنید فرزندتان سوپراستار به دنیا بیاید!
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" بی‌شک داشتن فرزند یکی از مهم‌ترین دغدغه های زوج‌های جوانی است که حداقل پنج سال از ازدواج آنها می‌گذرد ولی بنا به دلایلی قادر به اضافه‌کردن یک فرد از خون و جان خود به خانواده دونفره خود نیستند. در سال‌های اخیر با اجاره رحم و دیگر موارد درمانی، در صورتی که زن قادر به بارداری نباشد می‌توان مشکل او را حل کرد ولی برای مردها راه درمان خاصی وجود ندارد و مردانی که فاقد اسپرم هستند باید پا در راهی بگذارند که قبولش بر آنها سخت است، قبول اسپرم یک مرد ناشناس!

اگر فرزند باهوش می خواهید، 25 میلیون تومان برایتان آب می خورد؛ اگر دوست دارید فرزندتان خوشتیپ باشد، 70 میلیون خرج دارد؛ اگر علاقه دارید فرزندتان فوتبالیست مشهور شود، باید سرمایه گذاری بلند مدت کنید و 100 میلیونی به خرج بیفتید و دیگر حساب اینکه همه اینها را باهم بخواهید بر عهده خودتان. بازار داغ فروش اسپرم دانشمند پرور و خوشتیپ نژاد و ورزشکار زاده این روزها در مراکز ناباروری رونق زیادی پیدا کرده است، به حدی که کاملا آزادانه به خرید و فروش اسپرم می پردازند.
 
روش اهدای اسپرم حدود یک دهه در کشورهای مختلف اجرایی شده است و به تازگی در برخی کلینیک های مدرن شهر تهران نیز انجام می شود.

شنیده ها حاکی از آن است که حتی بعضی از چهره‌های شاخص هم برای اهدای اسپرم به این مرکز مراجعه می‌کنند. سال گذشته یکی از ورزشکاران معروف به درخواست خانواده‌ای به یکی از این مرکز رفته و صد میلیون برای اهدای اسپرم از خانواده گیرنده دریافت کرده است.


پست هایی که پیرامون این خبر در گروه های تلگرامی دست به دست چرخید، موجب شد تا کاربران شبکه های اجتماعی واکنش های جالبی داشته باشند و این قضیه را به عنوان یکی از سوژه های شوخی خود قرار دهند.اگرچه نفس عمل لقاح و تقدیم یا فروش اسپرم در ادبیات فقهی محل بحث فراوان است و ظرایف متعددی در آن لحاظ می شود، اما به فرض لحاظ جمیع شرایط باز این سوال باقی می ماند که استقبال از اسپرم هنرمندان، ورزشکاران، چهره های مسئول و ... با کدام تضمین علمی نتیجه مورد نظر را به همراه خواهد داشت، شاید شوخی های متداول در دنیای مجازی بیش از هر واقعیتی از حقیقت نیت چنین شیادانی رونمایی کند.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
    عکاس :