داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
گزامیداشت شهدا:
برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهداء اغتشاشات در شهرستان زهک
کد مطلب: ۷۴۶۶۹
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اغتشاشات، در مصلای الغدیرشهرستان زهک با حضور مسئولین و آحاد مردم برگزار شد.
برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهداء اغتشاشات در شهرستان زهک
به گزارش اوشیدا، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اغتشاشات، در مصلای الغدیرشهرستان زهک با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
 
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین پوراندخت امام جمعه زهک ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای حوادث اخیر، شهدای امنیت، شهدای سلامت، مدافعین وطن و حرم و خصوصا شهدای حوادث اخیر استان، گفت: همه ما ملت ایران و هر آزاده ای که در هر کجای عالم هست، حقیقتا اندوهگین می‌شود و همه ما عزاداریم، شهدا متعلق به همه ما هستند و گردن همه ما حق دارند.

وی افزود: این اتفاقات برای کشور ما هزینه‌های جانی، هزینه های مالی و هزینه های حیثیتی داشت و برای ما رنج آور است؛ اما مبادا خدای نکرده ناامید شوید و مبادا خدای نکرده بترسید، که قطعا اینها تکان های آخرالزمانی است، قطعا این انقلاب با سرعت بیشتری جلو خواهد رفت و قطعا این انقلاب ما منتسب می شود به دولت کریمه امام عصر (عج)، و شرط آن مقاومت، صبر انقلابی و کار برای مردم است.

حجت الاسلام پوراندخت  ادامه داد: هر کس برای خدا باشد خدا هم با اوست، شهید آرمان علی وردی باید بزرگ شود، شهید حججی باید بزرگ شود، اینها برای خدا بوده اند و خدا هم در عالم بزرگشان می کند تا همه بدانند که آن کسی که عزت می دهد و آن کسی که ظلت می دهد، خدای متعال است و تا خداوند نخواهد هیچ کس عزیز و یا ذلیل نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: فردای قیامت شهدا و حضرات معصومین شفیع ما باشند و به ما هم نظر کنند، توجه کنند؛ به کشور ما، به ملت ما، به رهبر ما و به دولت و نظام ما که از شر استکبار و ایادی استکبار در امان بمانیم.


 
 
انتهای پیام/
سردبیر: فرشته عسکری
Share/Save/Bookmark