داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه اهل سنت زهک:
حفظ وحدت باعث نابودی دشمنان اسلام خواهد شد
کد مطلب: ۶۵۲۰۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۲
امام جمعه اهل سنت زهک اظهار داشت:ایستادگی در برابر تحریم های ظالمانه دشمن می تواند، استکبار جهانی را نا امیدتر از قبل کند لذا در این بین حفظ وحدت بین مسلمانان باعث اتحاد و همدلی بیشتر خواهد شد.
حفظ وحدت باعث نابودی دشمنان اسلام خواهد شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ درآستانه فرارسیدن هفته وحدت، امام جمعه اهل سنت شهرستان زهک به همراه جمعی از معتمدین با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
مولوی ذوقی پاک در این دیدار با ابراز خرسندی از رویکرد مسولان در تحکم وحدت و انسجام بین مسلمانان،گفت: علما و روحانیون و معتمدین اهل سنت با تمام توان در کنار مسئولین خواهند بود.
امام جمعه اهل سنت زهک اظهار داشت: اکنون که باحضور فعال مسئولین، تعامل علمای اهل سنت با آنها تقویت شده است، لذا استمرار این رویکرد تعامل و همفکری را خواستاریم.
وی افزود: وحدت به عنوان یک مقوله مهم در استان به شمار می رود که خوشبختانه در استان سیستان و بلوچستان وحدت به طور کامل حفظ شده است که این از نقشه های احتمالی دشمن جلوگیری می کند.
مولوی ذوقی پاک اذعان داشت: ایستادگی در برابر تحریم های ظالمانه دشمن می تواند، استکبار جهانی را نا امیدتر از قبل کند لذا در این بین حفظ وحدت بین مسلمانان باعث اتحاد و همدلی بیشتر خواهد شد.
غلامرضا اربابی فرماندار زهک نیز در این دیدار وحدت و تعامل بین شیعه و سنی را در شهرستان زهک ستودنی عنوان کرد و افزود: در هر منطقه ای که تعامل و همدلی در بین مردم و مسولان باشد قطعا توسعه اتفاق خواهد افتاد.
وی افزود: حفظ وحدت در جامعه میزان امید را در زندگی بیشتر می کند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark