داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
سرقت خودرو در پوشش گشت پلیس
کد مطلب: ۶۹۳۵۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۵
سرگرد دهقان از دستگیری ۲ سارق خودرو و کشف خودرو‌های سرقتی خبر داد و گفت: متهمان در دو عملیات مستقل شناسایی و دستگیر شدند.
سرقت خودرو در پوشش گشت پلیس

سرگرد سعید دهقان فرمانده قرار گاه جنوب یگان امداد پایتخت اظهار داشت: ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز گذشته ماموران گشت زنی قرارگاه جنوب یگان امداد در حال گشت زنی در محدوده بزرگراه شهید تندگویان بودند که به یک دستگاه خودرو ۲۰۶ به شماره انتظامی * ج ۹۴ ایران مشکوک شدند و مدتی خودروی موصوف را تحت مراقبت قرار دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران برای رفع ظن پلاک انتظامی خودرو را از سامانه پلیس استعلام کردند، گفت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت خودرو سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت دارد.

دهقان افزود: بلافاصله طرح مهار و دستگیری راننده خودرو آغاز و ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند خودرو را متوقف و سارق آن را دستگیر کنند.

فرمانده قرارگاه جنوب یگان امداد پایتخت با اشاره به اینکه تیم دیگری از ماموران یگان امداد این قرارگاه ساعت ۱۷:۳۰ روز گذشته موفق شدند خودروی سرقتی دیگری را نیز توقیف و راننده آن را دستگیر کنند، ادامه داد: با اعتراف متهمان هر دو پرونده، سارقان خودرو‌ها به کلانتری‌های مربوط تحویل شد تا پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شوند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark