داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دهمرده در گفت و گو با اوشیدا:
تغییرات در وزارت آموزش و پرورش از جنس سیاست است/خانواده های ایرانی دل نگران این اتفاقات هستند
کد مطلب: ۶۷۱۴۴
تاریخ انتشار:شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییرات در وزارت آموزش و پرورش هزینه های دولت را بالا برده است.
تغییرات در وزارت آموزش و پرورش از جنس سیاست است/خانواده های ایرانی دل نگران این اتفاقات هستند
حبیب الله دهمرده در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: به عنوان عضو کمیسیون آموزش عالی و تحقیقات مجلس به رئیس جمهور در خصوص عملکرد آموزش و پرورش ایراد می گیرم و انتقاد شدید نسبت به این موضوع دارم.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی افزود: ثبات مدیریت در آموزش و پرورش نسبت به وزرا وجود ندارد و اکثر این حرکت ها از جنس کارشناسی شده نیست بلکه از نگاه سیاسی است.
وی خانواده آموزش و پرورش را در جامعه گسترده عنوان کرد و گفت : در طول این مدت صدها تماس و پیامک در خصوص نگرانی خانواده ها از آموزش و پرورش دریافت کرده ام که موضوع تمامی آنها انتقاد و اشکال به آموزش و پرورش است.
دهمرده ادامه داد: حرکتی که نسبت به وزیر آموزش و پرورش انجام شد هیچ کس نمی پذیرد و حتی قابل قبول هم نیست چرا که این مسئله را یک جریان سیاسی می دانند .
وی بیان داشت: بحث آموزش و پرورش امروز به یک دل نگرانی بزرگ و دغدغه شمار یک خانواده های ایرانی تبدیل شده است.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خانواده های ایرانی نسبت به وضعیت موجود آموزش و پرورش اعتراض دارند و اکثرا این مسئله را از نمایندگان عضو کمیسیون مجلس و تحقیقات پیگیری می کنند.
وی خاطرنشان کرد: از شخص رئیس جمهور به عنوان رئیس وزرا خواهش داریم تا یک فرد مناسب ، متخصص و کننده کار را هر چه سریع تر به عنوان وزیر آموزش و پرورش انتخاب کند.
دهمرده ادامه داد: انتخاب فرد به عنوان سرپرست نیز به دلایل سردرگمی خود فرد و عدم رضایت خانواده ها نمی تواند مشکلات بوجود آمده در آموزش و پرورش را حل کند لذا جامعه امروز نیاز به معرفی مستقیم وزیر آموزش و پرورش دارد.
وی با بیان اینکه چرا باید این گونه با وزارت آموزش و پرورش برخورد شود گفت : فعالیت های اخیر در آموزش و پرورش هزینه های دولت را بالا برده و مشکلاتی برای مملکت به وجود آورده است.
نماینده مردم سیستان همچنین تصریح کرد: رئیس جمهور فردی را که هم مجلس بتواند به او رای بدهد و هم حرف و حدیثی پشت سرش قرار نداشته باشد سریع تر معرفی کند چرا که نباید این موضوع بیشتر از این ادامه داشته باشد.
وی بیان داشت: مردمی که با نمایندگان در ارتباط هستند اتفاقات اخیر در آموزش و پرورش را دقیقا از جنس سیاسی می دانند، چرا که اکنون نگاه خانواده فرهنگیان و کل جامعه ایران به این سمت و سو است.
دهمرده خاطرنشان کرد: نمایندگان در انتخاب وزیر نقشی ندارند اما تذکر و نطق بارها در مجلس انجام شده است.

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark