داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
طنز/ غلام آبدهی مقدم
خدمات ارزنده دولت به مردم و ناشکری بی شناسنامه ها و بیسوادها
کد مطلب: ۵۴۹۰۴
تاریخ انتشار:شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۴
دولت یازدهم بعد از روی کار آمدن به فکر تحقق کارهایی افتاد که در زمان انتخابات به مردم وعده اش را داده بود و اما در این وسط عده ای بیسواد، بی شناسنامه و چوچی مدام کارشان سنگ اندازی در مقابل خدمات ارزنده ی دولت محترم بوده و است.
خدمات ارزنده دولت به مردم و ناشکری بی شناسنامه ها و بیسوادها
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ این عده که بعدا کاسبات تحریم نیز به آن ها اضافه شدند هر کار مثبت و مفیدی که دولت برای رفاه حال هموطنان انجام داده و می دهد به باد انتقاد گرفته و در تریبون ها و رسانه ها جنجالی به پا می کنند که بیا و ببین! مثلا وزیر راه برای رفاه حال مسافرین قطارها و ملت سر آشپز غربی استخدام کرده آن هم با کلاسش را، آن عده به جای اینکه از این عمل مهم دولت تقدیر و تشکر کنند یک الم شنگه ای به پا کرده اند که آن طرفش ناپیدا!

یا مثلا برای رفاه بیشتر هموطنان، دولت قراردادهای نفتی بلندمدتی را با غربی ها امضا کرده و همان بی شناسنانه ها غوغایی به پا کرده اند که انگار دولت همین طور مفتکی نفت ها را به خارجی ها داده که اگر هم داده بود باز جای این همه سروصدا وجود نداشت!

خوانندگان عزیز! دولت محترم وعده ی رفاه داد، چه رفاهی از این بالاتر که استخراج نفت آن هم از عمق بیش از هزار متری زمین در هوای داغ خوزستان را به خارجی ها داده تا ما ایرانی ها با خیالی آسوده و راحت درون خانه روی مبل کنار اسپیلت استراحت نموده و آن خارجی های مادر مرده برایمان نفت استخراج و تازه بعدا به جای پول برایمان کلاه گیس، ریش مصنوعی، سببل که یک تار مردانه اش میلیاردها می ارزد، دسته بیل، نوشابه، پفک وانواع خوردنی های گوناگون آورده تا ما کیفور شویم و از زندگی لذت ببریم!

از آن کاسبان تحریم، بیسوادها و بی شناسنامه ها سوال می کنیم که اگر دولت دست شما را می گرفت و می گفت بفرمایبد این میادین نفتی خودتان استخراج کرده بفروشید، همین شماها به دولت محترم اعتراض نمی کردید که ای بابا ما به شما رای دادیم که برایمان رفاع بیاورید، حالا ما را می برید که در گرمای بالای ۵۰ درجه خوزستان و می گویید نفت استخراج کنیم؟! نه بینی و بین الله این حرف را می گفتید یا نه؟! پس چه شده حالا که دولت می گوید شما در خانه هایتان، کنار زن و فرزندانتان گل بگید و گل بشنوید، مشغول غوغا سالاری شده اید؟! این به جای دستت درد نکند است؟!

یکی دیگر از وعده های مهمی که دولت به مردم وعده اش را داد چرخیدن سانتریفیوژها و چرخ کارخانه ها و زندگی مردم بود که الحمدالله خوب می چرخند! حالا گیرم که چرخ سانتریفیوژها و بعضی از کارخانه های ما نچرخند از دیگران که می چرخد! چرخ کارخانه های چینی که می چرخد! چه فرقی می کند آدم که نباید نوک دماغش را ببیند!

این همه جنس چینی که به وفور در کشورمان یافت می شود همینطور که به وجود نیامده حتما چرخ چندین کارخانه می چرخد که این ها تولید شده اند! کمک به دیگران یعنی همین! باید آن چشم بادامی های بیچاره زندگی کنند یانه؟! نباید که خودخواه باشیم! آدم حیران می ماند از کار بعضی انسان ها! آی نق زن ها، آی کاسبان تحریم که می گویید چرخ سانتریفیوژها نمی چرخند! مگر در گذشته یادتان رفته که هر کس آدم مهمی
می شد می گفت دود چراغ خورده ام که به اینجا رسیده ام! پس معلوم می شود که در دود چراغ حکمتی نهفته است! اگر بر فرض چرخ سانتریفیوژها نچرخند و مثلا برق نداشته باشیم، خدارا شکر نفت که زیاد داریم! همان چراغ های نفتی مان را روشن می کنیم که دود چراغ بخوریم و به جایی برسیم! آهای شمایی که راه و بیراه علیه این دولت مظلوم و محترم غوغا سالاری راه انداخته اید، خدمات ارزنده ی این دولت به قدری است که کسی برای حرفهایتان پیاز هم رنده نمی کند! چرا از مسکن مهر نمی گویید که وزیر محترم وقتی آلونک های مسکن مهر را مشاهده کرد بقدری ناراحت شد که فورا دستور توقف آن را صادر و فعلا در فکر اجرای طرحی است که برای مردم خانه هایی بسازد که دارای استخرهای زیبا و دیدنی است.

البته خوانندگان عزیز اگر بخواهیم به تمام انتقادات آن بیسوادها و بی شناسنامه ها پاسخ گوییم مثنوی هفتاد من کاغذ می شود و از حوصله شما خارج! فقط برای نمونه به همین ها اکتفا می کنیم! مشت نمونه خروار، حتما تا اینجا فهمیدید که تمام هیاهو.ها و انتقادات بیجا هستند و پوچ و پشیزی ارزش ندارند! بیخود نیست که رییس محترم دولت آن ها را به جهنم حواله می دهد! حقشان است! چشمشان کور آدم باید به فکر آخرت باشد و همینوطر قضا قورتکی چیزی نگوید!

قبر جای تنگ و تاریکی است.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark