داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
حمله یک استقلالی به کارشناس بازی اف سی سئول در شبکه
کد مطلب: ۱۳۴۰۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۳۷
اوشیدا: باشگاه استقلال به رسانه ملی بابت انتخاب کارشناس در برنامه های پخش زنده این تیم انتقاد دارد.
حمله یک استقلالی به کارشناس بازی اف سی سئول در شبکه
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: هادي طباطبايي آغاز كننده پروسه‌اي بود كه تصور مي‌‌كنيم به زودي پرونده جنجالي را تشكيل مي‌‌دهد. او به هنگام گزارش بازي از همان ابتدا شروع كرد به معكوس گويي، نكته اول اين بود: «استقلال بازي و فضا را بسته است!»

اين در حالي رخ داد كه استقلال در نيمه اول به هيچ وجه بسته بازي نكرد و احتمالا همه مخاطبان را با شوك مواجه كرده بود...

پرسشي كه در ذهن شكل گرفت اين بود: "آيا طباطبايي نمي‌‌داند چه مي‌‌گويد يا اينكه او سعي دارد چيزي را القا كند؟"

يكي از مسئولان باشگاه استقلال در اين رابطه مي‌‌گويد: «حتي خواجه حافظ شيرازي هم مي‌‌داند كه طباطبايي با امير‌قلعه‌نویي مشكلي از قديم و نديم دارد در واقع او با اين كارشناسي پرونده ده سال قبل را باز كرد آن روزها كه امير آبي‌ها او را كنار گذاشت و از آن به بعد طباطبايي هميشه عليه قلعه‌نویي مصاحبه كرد تا همين يكي دوسال پيش كه البته وقتي متوجه شد قلعه‌نویي كاملا جايگاه مطمئني پيدا كرده از اين كار دست كشيد! وگرنه استقلال تهاجمي نيمه اول در سئول كجا و آنچه آقاي طباطبايي گفت كجا؟»

نكته دوم اما اينجا بود: شير كپنهاك در مراسم بزرگداشت ناصر حجازي هم عليه فتح الله زاده صحبت كرد تا جايي كه همسر ناصرخان به شدت از اين مسئله آزرده شد و اعلام كرد كه مراسم بزرگداشت ناصر جاي دعواها و سلايق شخصي نيست.
در جريان گزارش بازي اف سي سئول و استقلال آن انتقادها اما ادامه يافت آن لحظه نه فقط از امير‌قلعه‌نویي (به صورت زير پوستي) بلكه از فتح الله زاده هم (باز هم زير پوستي)؛ وی در ادامه گفت: «نبود جباري بزرگ و بزرگ‌تر شد!»
آن مقام مسئول استقلال در ادامه گفت: «اين هم در حالي رخ داد كه استقلال حداقل ۵ موقعيت گل به دست آورده بود اما همچنان كارشناس آن برنامه دوست داشت بگويد خلاء‌ جباري وجود دارد.»
شايد هم وجود داشت، اما واقعيت اين بود كه استقلال در دژ دفاعي‌اش با مشكل مواجه بود، نه بخش سازندگي گل‌هايش كه امير در واقع آن بخش را تصحيح كرده‌ كه مي‌تواند در قلب سئول ۵ يا ۶ موقعيت گل را خلق كند!
استقلال در مواجه با اولين حمله سئول در آخرين دقايق نيمه اول گل خورد. در نيمه دوم هم علاوه بر دريافت گل دوم در همان ابتداي نيمه، چندين موقعيت گل ديگر هم به حريف داد. پس آنچه در سئول رقم خورد خط دفاعي استقلال رقم زد. اين نگاه، نگاه فني است.
در واقع به نظر مي‌‌رسد هادي‌طباطبايي جنگي را شروع كرده‌ كه به زودي آن جنگ بزرگ و بزرگ‌تر هم مي‌‌شود
آن مسئول باشگاه استقلال در ادامه گفت: «رسانه ملي بايد بيشتر در اين موارد دقت كند. طباطبايي و اختلافش با فتح الله زاده و قلعه‌نویي را همه مي‌‌دانند اما رسانه ملي نمي‌‌داند كه براي مهم ترين ديدار به عنوان كارشناس از ايشان استفاده مي‌‌كند و استقلال را نااميد و بي‌ روحيه مي‌‌كند؟!»

وی تاکید کرد: «ما كه هنوز حذف نشده ايم، حتي اگر شده بوديم هم يك طرفه به قاضي رفتن درست نبود و از همه بدتر اينكه حتي اگر حذف شويم هم اتفاق خاصي نيفتاده و ما به قله آسيا رسيده‌ايم. آيا بابت اين هم بايد انتقاد بشنويم؟»
به احتمال فراوان اين حرف‌ها را به زودي از فتح الله زاده و قلعه‌نویی مي‌‌شنويد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : روزنامه نود
    عکاس :