داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
بوک‌مارک کردن توئیت‌ها به نسخه اندروید توئیتر اضافه شد
کد مطلب: ۶۲۹۲۳
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۹
برخی از کاربران از اضافه شدن قابلیت بوک‌مارک کردن توئیت‌ها به آخرین نسخه آزمایشی اندروید نرم‌افزار توئیتر خبر می دهند.
بوک‌مارک کردن توئیت‌ها به نسخه اندروید توئیتر اضافه شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: ماه گذشته بود که توئیتر اعلام کرد در حال کار روی قابلیت جدیدی به نام "Save for Later" است و اکنون برخی از کاربران از اضافه شدن این ویژگی به نسخه آزمایشی اندروید توئیتر خبر می دهند. با استفاده از این قابلیت می توانید توئیت های جالب را ذخیره کنید.

پیش از این، کاربران برای ذخیره کردن توئیت های جالب از روش های مختلفی مانند اسکرین شات، ریتوئیت، لایک کردن و ... استفاده می کردند که برخی از این کارها باعث می شد تا کاربران دیگر نیز از توئیت های مورد علاقه شما باخبر شوند اما با این ویژگی می توانند توئیت های مورد نظر را نشانه گذاری کنند که در تب پنهانی ذخیره می شود.

در جدیدترین نسخه آزمایشی توئیتر (نسخه 7.29)، اگر نشانه ای که در گوشه سمت راست بالای هر توییتر نمایش داده می‏شود را لمس کنید، پنجره‌ای باز می‏گردد که در بالای آن گزینه Add Tweet to Bookmarks قرار گرفته است. برای مشاهده توییت‌های بوکمارک شده، در منوی نرم‌افزار وارد گزینه Bookmarks شوید.

انتظار می رود ویژگی بوک مارک کردن توئیت ها در نسخه بعدی نرم افزار توئیتر برای تمامی سیستم عامل ها به صورت نهایی قرار گیرد. در ادامه می توانید تصاویری که کاربران از وجود بخش بوک مارک در آخرین نسخه آزمایشی توئیتر ثبت کردند، مشاهده کنید.

 بوک‌مارک کردن توئیت‌ها به نسخه اندروید توئیتر اضافه شد بوک‌مارک کردن توئیت‌ها به نسخه اندروید توئیتر اضافه شد بوک‌مارک کردن توئیت‌ها به نسخه اندروید توئیتر اضافه شد

بوک‌مارک کردن توئیت‌ها به نسخه اندروید توئیتر اضافه شد بوک‌مارک کردن توئیت‌ها به نسخه اندروید توئیتر اضافه شد بوک‌مارک کردن توئیت‌ها به نسخه اندروید توئیتر اضافه شد

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark