داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی دغدغه بسیاری از خانواده های ایرانی است
کد مطلب: ۶۷۴۲۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
امام جمعه شهرستان زهک گفت: عدم مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی خواسته غرب است.
مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی دغدغه بسیاری از خانواده های ایرانی است
حجت الاسلام حسن خدری در گفت و گو با اوشیدا؛ گفت: پلیس در جامعه وظیفه سنگینی بر عهده دارد که یکی از آنها مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی است.

امام جمعه شهرستان زهک افزود: امنیت نه تنها در مرزها بلکه در بستر جامعه نیز مهم است که با درایت پلیس، ایران را به یکی از امن ترین کشورهای جهان تبدیل ساخته است.

وی ادامه داد: رفتار مهربانانه پلیس و تذکر به کسانی که قوانین اسلامی کشور را رعایت نمی کنند باعث شده است تا افراد بسیاری به رعایت این قوانین روی بیاورند.

امام جمعه شهرستان زهک تصریح کرد: امروزه هنجارشکنی های اجتماعی به یکی از معضلات و ناهنجاری اجتماعی تبدیل شده است که توسط افراد خاصی در خارج از کشور پیگیری می شود.

حجت الاسلام خدری افزود: با این حال کشورهای غربی در صدد موجی جدید از ناهنجاری های اجتماعی در کشور هستند که با قوانین کشور مغایرت دارد این امر باعث شده است تا برخی از افراد که گول فضای مجازی را می خورند در مسیر غرب حرکت کنند.

وی بیان داشت: کشور جمهوری اسلامی ایران را می توان تنها کشوری دانست که قوانین دین مبین اسلام را به درستی اجرا می کند که همین مسئله کشور را از سایر کشورهای اسلامی متمایز کرده است.

امام جمعه شهزستان زهک خاطر نشان کرد: با این حال پلیس باید به مبارزه خود در برابر ناهنجاری های اجتماعی ادامه دهد چرا که رها کردن این مسئله خواسته غرب است .

وی تصریح کرد: رعایت قوانین اسلامی در کشور باعث کاهش بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی در جامعه خواهد شد چرا که این مسئله دغدغه بسیاری از خانواده های ایرانی شده است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark