داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
مربی مسول مرکز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شماره ۲ زابل:
محبت مهم ترین نیاز کودکان/ هر کودک نشانه ای از خداست
کد مطلب: ۶۱۵۷۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۹
مربی مسول مرکز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شماره دو زابل عنوان کرد: محبت مهم ترین نیاز کودکان به شمار می رود که والدین و اطرافیان کودک باید آن را تامین کنند.
محبت مهم ترین نیاز کودکان/ هر کودک نشانه ای از خداست
مریم نارویی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: با توجه به اهمیت دوران کودکی، ۱۵ تا ۲۱ مهر ماه به نام هفته ملی کودک نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه هر کودک نشانه ای از خداست به عنوان شعار هفته کودک تعیین شده است، تصریح کرد: دنیای کودکی دنیایی پر از شادی، عاطفه و فکرهای رویایی، حرفهای خوب شنیدنی و ارزوهای خوب برای تمام کودکان است.

نارویی ادامه داد: بزرگترها دعای صبوری و عاقبت بخیری را برای کودکان داشته باشند تا آینده درخشان از آن کودکان شود.

مربی مسول مرکز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شماره دو زابل تصریح کرد: روز جهانی کودک فرصتی مناسب برای اینکه گذشته را مرور، نگرشی به حال و اندیشه ای برای اینده داشته باشیم می باشد بنابراین باید این فرصت را محترم شمرده تا وجدان های بیدار بشری را بتوان با اندیشه برای اینده جهان و انسان تطبیق کنیم.

وی بیان کرد: روز جهانی کودک فرصتی برای یاداوری حقوق انسان ها، ستایش خوبی ها، قدردانی از صلح و ارامش، نگریستن به نگاه کودکان و ستایش جهان مقدس کودکی می باشد.

نارویی خاطرنشان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شماره دو زابل با توجه به اهمیت روز جهانی کودک و هفته ملی کودک که با شعار هر کودک نشانه خداست یک نمایشگاه با عنوان کودک و مهر از اثار ادبی و فرهنگی هنری اعضای کانون برگزار کرده است.

وی اضافه کرد: به منظور حمایت از کودکان مظلوم زنجیره انسانی روز دوشنبه مقابل کانون، توسط اعضای مرکز و کودکان تشکیل می شود.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark