داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
پشتیبانی ضعیف سرویس های اینترنت در سیستان
کد مطلب: ۶۷۷۹۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴
سرعت پایین اینترنت در نقطه صفر مرزی باعث گلایه برخی از شهروندان در شمال استان سیستان و بلوچستان شده است.
پشتیبانی ضعیف سرویس های اینترنت در سیستان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ قطعی گاه و بی گاه اینترنت و همچنین سرعت بسیار کند آن در شهرستان هیرمند باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای شهروندان شده است.
در شهرستان هیرمند اکثراً مدارس ، ساختمان های دولتی و بخش اندکی از مردم از سرویس adsl استفاده می کنند که نسبت به شهرستان زابل مشترکین کمتری نیز دارد.
از این روز با توجه به سرعت کند آن در این شهرستان ، می طلبد تا پشتیبانی این سرویس ها توجه بالاتری به مشترکین و مراکز دولتی داشته باشند.
آفرشته رئیس مخابرات شهرستان هیرمند در این خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: دو سرویس جنوب نت و نیمروز برای مشترکین adsl در هیرمند فعال است که متقاضیان می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
وی افزود: در مواقع قطعی اینترنت در هیرمند ، مخابرات برای پشتیبانی و همچنین ترمیم کابل ها وارد عمل می شود اما سرعت اینترنت به پشتیبانی آن واقع در شهرستان زابل ربط دارد.
رئیس مخابرات شهرستان هیرمند ادامه داد: یک قطعی در روز شنبه برای مشترکین adsl رخ داد که این موضوع با بررسی و اعزام پرسنل مرتفع گردیده است.
وی ادامه داد: همچنین سرعت اینترنت سرویس های اینترنت موجود در هیرمند به مراتب خوب است و نیاز بیشتری به پشتیبانی از سوی مراکز آنها دارد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark