داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون:
آمریکا هر لحظه باید نگران انتقام سخت باشد/خون شهید سلیمانی انقلابی در دل همه بپا کرده است
کد مطلب: ۷۲۷۳۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
مولوی عبداله حسن زهی گفت: : انتقام از آمریکا مربوط به یک زمان و مکان خاص نیست همواره ما باید از جنایتکاران عالم انتقام خون شهداء را بگیریم.
آمریکا هر لحظه باید نگران انتقام سخت باشد/خون شهید سلیمانی انقلابی در دل همه بپا کرده است
مولوی عبداله حسن زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: حملات موشکی سپاه پاسداران به پایگاه نظامی آمریکایی ها در عراق دل همه امت اسلامی را شاد کرده است.

وی افزود: شهادت سردار سلیمانی به دست آمریکایی ها یکی از اتفاقات مهم سال گذشته بود، آنها به خیال خود فکر کردند که با به شهادت رساندن این سردار بزرگ مشکلات خود را پایان می دهند اما شهادت ایشان نه تنها برای ما شکست نبود بلکه یک انقلاب بزرگ در دل های همه مومنان به پا کرده است.

مولوی حسن زهی تصریح کرد: انتقام از آمریکا مربوط به یک زمان و مکان خاص نیست همواره ما باید از جنایتکاران عالم انتقام خون شهداء را بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که آمریکا وجود داشته باشد، انتقام ما نیز وجود خواهد داشت و همواره سران و سیاست مداران این کشور باید از ترس انتقام سخت در شوک و استرس باشند.

وی همچنین تصریح کرد: همه مجاهدین عالم به شخصیت سردار سلیمانی عشق می ورزیدند، شهید حاج قاسم سلیمانی کارنامه درخشانی از ابتدای جوانی تا کنون به جای گذاشته است.

مولوی حسن زهی گفت: لذا انتقام سخت همچنان در الویت قرار دارد و باید انتقام های بسیاری از عوامل شهادت حاج قاسم سلیمانی گرفته شود.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark