داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
کشف ۲ تن و ۲۹۲ کیلوگرم موادمخدر در جنوب شرق کشور
کد مطلب: ۶۲۴۰۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸
فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از کشف ۲ تن ۲۹۲ کیلوگرم موادمخدر در عملیات ضربتی تکاوران پلیس این استان خبر داد.
کشف ۲ تن و ۲۹۲ کیلوگرم موادمخدر در جنوب شرق کشور
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان  گفت: در راستای مبارزه شبانه روزی با باند‌های بزرگ و مسلح موادمخدر، ماموران انتظامی شهرستان "ایرانشهر" با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان، از دپو مقادیر متنابهی موادمخدر، توسط قاچاقچیان مسلح و انتقال به استان‌های مرکزی کشور مطلع شدند.

وی افزود: پس از هفته‌ها اقدامات اطلاعاتی و فنی، بامداد امروز محل دپو موادمخدر توسط یگان‌های عملیاتی پلیس در یکی از روستا‌های شهرستان ایرانشهر شناسایی و پس از تحت نظر قرار دادن منطقه، قاچاقچیان مسلح با مشاهده ماموران پلیس با به جا گذاشتن محموله موادمخدر با استفاده از کوهستانی بودن منطقه اقدام به فرار کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران در پاکسازی از منطقه، ۲ تن و ۲۲۲ کیلوگرم حشیش و ۷۰ کیلوگرم تریاک را که در زیر بوته‌ها و خار و خاشاک دپو شده بوده به همراه یک قبضه سلاح کلاش کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان ضمن اشاره به تلاش ماموران برای دستگیری قاچاقچیان، خاطرنشان کرد: امروز دیگر هیچ نقطه و مکانی برای سوداگران مرگ امن نبوده و پلیس با جدیت و برخورد قاطع به دنبال شناسایی و انهدام باند‌های قاچاق مواد مخدر است.

انتهای پیام/ن

Share/Save/Bookmark