داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
سرلشکر جعفری در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان:
آمریکا در لانه جاسوسی باقی می ماند،انقلاب مابه چهل سالگی نمی رسید
کد مطلب: ۶۵۰۱۰
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت:اگر آمریکایی در لانه جاسوسی باقی می ماندند انقلاب ما عمر چهل ساله نمی کرد و در همان دهه اول کار انقلاب تمام بود.
آمریکا در لانه جاسوسی باقی می ماند،انقلاب مابه چهل سالگی نمی رسید
سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در راهپیمایی روز ۱۳ آبان تهران که در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد، اظهار داشت:حوادث زیادی در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی رخ داده است و پیروزی هایی که با اندک تامل و ژرف نگری می توانیم دست پرقدرت الهی در غلبه بر مشکلات در طول این سالها شاهد باشیم و به پیروزی های آینده امیدوار باشیم.


وی افزود: ما در ۱۳ آبان ۵۸ استقرار دولت لیبرال و موقتی که روی کار بود با ارتباط های پشت صحنه با آمریکایی ها مشغول توطئه و انحراف انقلاب اسلامی بودند و جوانان انقلابی در دانشگاه ها تحمل دیدن چین حرکت خطرناک و منحرف کننده انقلاب را نداشتند.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: اگر آمریکایی در لانه جاسوسی باقی می ماندند انقلاب ما عمر چهل ساله نمی کرد و در همان دهه اول کار انقلاب تمام بود.


سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: در ۱۳ آبان ۵۸ دانشجویان محدودی به سمت سفارت آمریکا حرکت کرده و در ابتدا این حرکت محرمانه بود اما وقتی جمعیت به سمت دانشگاه تهران حرکت کرد تعداد جمعیتی که به آنها پیوست زیاد شد و به لانه جاسوسی حمله و تمامی دیپلمات های آمریکایی به اسارت آنها در آمدند.

وی افزود: در لحظات اول این حرکت با تایید قاطع امام مواجه شد و به دنبال آن مردم با حضور در این مکان به پشتیبانی از دانشجویان پرداختند و انقلاب دوم رقم خورد.


فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: همه ما تحت تاثیر جنگ رسانه ای دشمن هستیم و در چنین فضایی باور افول قدرت پوشال آمریکا برای همه سخت است اما اگر به اظهارات کارشناسان غربی و آمریکا به دقت گوش بدهیم باور آن برای ما آسان خواهد شد.

وی تاکید کرد: نشریه آمریکایی فارین پاریسی می گوید سران نظامی آمریکا علاقه ای به درگیری با ایران ندارند و این یعنی ترس از ایران.سایت دیگری می گوید نیروی دریایی ایران بار ها آمریکا را در منطقه تحقیر کرده است و اعراب هم پاسخ واقعی به نیرو دریایی و موشک های ایران نداشته است.

سرلشکر جعفری افزود: ایران در عراق سه بر صفر آمریکا را شکست داده است این اظهار نظر یک نشریه دیگر است که می نویسد چرا که هر سه موقعیت اصلی دولت عراق در حال حاضر در اردوگاه طرف ایرانی است و چه کسی می تواند در آمریکا به آن پاسخ بدهد.

فرمانده کل سپاه گفت: وزیر دیگری در آمریکا می گوید تهدید ایران حماقت محض است و آنجا منطقه ایران است و رسیدن به ثبات در سوریه بدون ایران ممکن نیست هرگونه تلاش برای ساقط کردن ایران دیوانگی است.

ادامه دارد...
Share/Save/Bookmark