داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دنده عقب بجای رعایت قانون؛
مزاحمت خودرو های تزئینی در بازار زابل!
کد مطلب: ۶۵۵۶۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
بسیاری از خودروهای شخصی که اقدام به مسافرکشی می کنند، به صورت غیر قانونی در خیابان های یک طرفه زابل جولان می دهند و باعث ایجاد مزاحمت برای دیگر خودروها می شوند.
مزاحمت خودرو های تزئینی در بازار زابل!
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از مهمترین موضوعاتی که می تواند در نظم شهری تاثیرگذار باشد، رعایت نکات قانونی توسط رانندگان است،رانندگانی که روز به روز در حال افزایش هستند و به زودی معضل جدیدی به نام ترافیک در شهرستان زابل به وجود خواهند آورد.


اما مهمترین مسئله در این بین رعایت نکات قانونی راهنمایی و رانندگی در شهرستان زابل است، بسیاری از خودروهای شخصی که اقدام به مسافرکشی می کنند، به صورت غیر قانونی در خیابان های یک طرفه زابل جولان می دهند و باعث ایجاد مزاحمت برای دیگر خودروها می شوند.


سالاری یکی از شهروندان سیستانی در این خصوص گفت:در بازار زابل جنب فلکه شهرداری، برخی از خودرو های مسافر کش به دلیل اینکه مسیر خود را دورتر نکنند تا در جای اصلی خود بایستند با دنده عقب رفتن در بازار اصلی زابل برای دیگر خوردو ها مزاحمت ایجاد می کنند.


وی افزود: این دنده عقب رفتن تاکسی های شخصی که اکثرا نیز پسران جوان وخودروهای تزئینی هستند، باعث شده است تا داد دیگر رانندگان نیز درآید اما آنها هیچ توجهی به درخواست شهروندان نمی کنند.


سالاری خاطرنشان کرد: با این حال گاهاً به آنها تذکر داده شده است، اما باز آنها به جای اینکه به رعایت قانوت بپردازند، ترجیح می دهند تا مسافت کمتری را با پشت سر گذاشتن قانون طی کنند.


وی گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی که در بیخ گوش آنها در حال انجام وظیفه است، انتظار می روند تا به این وضعیت اسف بار رسیدگی کند.انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark