داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
رسانه صهیونیستی: رفسنجانی دشمن سرسخت اسرائیل بود
کد مطلب: ۵۶۷۴۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰
پایگاه صهیونیستی 'تایمز آو اسرائیل' در انعکاس خبر درگذشت آیت الله رفسنجانی با اشاره به اظهارات وی درباره استفاده از بمب اتم برای نابودی اسرائیل از وی به عنوان یکی از دشمنان سرسخت رژیم صهیونیستی یاد کرد.
رسانه صهیونیستی: رفسنجانی دشمن سرسخت اسرائیل بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" تایمز آو اسرائیل روز دوشنبه نوشت: رفسنجانی که در رسانه های غربی به عنوان شخصیتی میانه رو در سیاست ایران توصیف می شود، یکی از منتقدان سرسخت اسرائیل بود. او در سال گذشته اسرائیل را دارای ماهیتی 'جعلی' و 'موقتی' نامید.
این رسانه صهیونیستی افزود: در سال 2000، او (آیت الله رفسنجانی) درباره این که فقط یک بمب اتمی جهان اسلام می تواند اسرائیل را از روی زمین محو کند، سخن گفت.
به گفته وی، ' اگر یک روز جهان اسلام به تسلیحاتی شبیه آنچه اکنون اسرائیل در اختیار دارد مجهز شد آنگاه استراتژی امپریالست ها با شکست مواجه خواهد شد، چرا که فرستادن حتی یک موشک به درون اسرائیل همه اسرائیل را نابود خواهد کرد، و در مقابل تنها بخشی از جهان اسلام آسیب خواهد دید. '
البته این رسانه صهیونیستی به همین مقدار از سخنان آیت الله هاشمی بسنده و از یادآوری ادامه آن امتناع کرد. آیت الله رفسنجانی در ادامه گفته بود: به همین دلیل است که آمریکا به کوچکترین پیشرفت تکنولوژیکی ایران نیز حساس است و آنرا به دقت زیر نظر دارد.
آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی روز یکشنبه به علت حمله قلبی در تهران درگذشت.
Share/Save/Bookmark
    عکاس :