داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
انشعابات غیرمجاز آب در تیررس قانون/برخورد جدی با متخلفان در دستور کار قرار گرفت
کد مطلب: ۶۷۵۹۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲
رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل از کشف 300 انشعاب غیر مجاز آب در این شهرستان خبر داد.
انشعابات غیرمجاز آب در تیررس قانون/برخورد جدی با متخلفان در دستور کار قرار گرفت
شهریار سرابندی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در پنج ماه نخست سال جاری نزدیک به ۳۰۰ انشعاب غیر مجاز آب در زابل کشف شده است.

وی با بیان اینکه انشعابات غیرمجاز و استفاده نادرست از شبکه آب و فاضلاب توسط برخی از شهروندان ، مشکلاتی را برای عموم مردم بوجود آورده است گفت: شرکت آب و فاضلاب زابل به جهت عملکرد هرچه بهتر شبکه و از سوی جلوگیری از تضییع حقوق سایر شهروندان ، برخورد با کسانی را که بصورت غیرمجاز اقدام به استفاده از شبکه آب و فاضلاب می کنند ، را در دستور کار ویژه قرار داده است.

سرابندی تصریح کرد: طبق هماهنگی به عمل آمده با دادستانى ، افرادی که اقدام به استفاده غیرمجاز از شبکه آب و فاضلاب می کنند ، جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضايي معرفی شوند.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری زابل بیان داشت: شهروندان در صورت مشاهده استفاده نادرست و یا غیرمجاز از شبکه آب و فاضلاب ، مراتب را با شماره تماس ۱۲۲ و یا بصورت حضوری با روابط عمومی شرکت در میان بگذارند.

وی گفت: کسانی که در شناسایی افراد مخرب شبکه آب و فاضلاب و شناسایی انشعابات غیرمجاز با این شرکت همکاری داشته باشند ، با اهدای جوایزی از آنان تقدیر به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark