داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فردا؛ جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی
کد مطلب: ۶۷۷۷۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴
نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه رأی‌اعتماد به وزرای پیشنهادی گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از نمایندگان مجلس رأی‌اعتماد می‌گیرند.
فردا؛ جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی
ولی داداشی اظهار کرد: «محسن حاجی میرزایی» و «علی‌اصغر مونسان» به ترتیب به عنوان وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از سوی رئیس‌جمهور جهت اخذ رأی‌اعتماد به مجلس معرفی شده‌اند.

وی با بیان اینکه ورزای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از مجلس رأی‌اعتماد می‌گیرند افزود: نمایندگان مجلس روز سه‌شنبه دوازدهم شهریور جهت رأی‌اعتماد به دو وزیر پیشنهادی کابینه دولت دوازدهم در مجلس حضور پیدا می‌کنند.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی در خطاب به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: از «محسن حاجی میرزایی» انتظار داریم پس از اخذ رأی‌اعتماد از نمایندگان مجلس رتبه‌بندی نظام معلمان و تعیین‌تکلیف نیروهای آموزش و پرورش را تا حصول نتیجه پی‌گیری کند.

به گزارش فارس، «سید محمد بطحایی» وزیر پیشین آموزش و پرورش اوایل خرداد ماه سال جاری به دلایل نامعلومی از سمت خود استعفا داد و «سید اصغر حسینی» در تاریخ 19 خرداد ماه سال 98 از سوی رئیس‌جمهور به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

هم‌چنین سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور به ریاست «علی‌اصغر مونسان» در تاریخ 14 مرداد ماه سال 98 با طرح و تصویب در مجلس شورای اسلامی و تأیید شورای نگهبان به عنوان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تغییر نام داد.

انتهای پیام /3389/و
Share/Save/Bookmark