داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
در ادامه پیگیری اوشیدا:
بخشی از حقوق کارکنان اتوبوسرانی زابل پرداخت می شود/ دریافت مجوز از ۳۰ دستگاه جهت تصویب منطقه آزاد
کد مطلب: ۵۹۶۴۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۸
فرماندار زابل عنوان کرد: تا چند روز آینده دو ماه از حقوق عقب مانده کارکنان اتوبوسرانی پرداخت خواهد شد.
بخشی از حقوق کارکنان اتوبوسرانی  زابل پرداخت می شود/ دریافت مجوز از ۳۰ دستگاه جهت تصویب منطقه آزاد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ کارکنان اتوبوسرانی زابل در روزهای گذشته دست از کار کشیده تا نسبت به عدم دریافت عیدی، حقوق پنج ماهه و معوقات پنج ساله واکنش نشان دهند که در این راستا فرماندار زابل به خبرنگار اوشیدا وعده پیگیری این موضوع و پرداخت حقوق کارکنان اتوبوسرانی را داد.

فرماندار ویژه زابل تصریح کرد: به منظور رفع مشکلات موجود به ویژه تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان در سازمان اتوبوسرانی، با توجه به فرسودگی و استهلاک ناوگان اتوبوسرانی، اخیرا ۱۵ دستگاه جدید برای ارائه خدمات خریداری شده است.

هوشنگ ناظری افزود: تصمیم گیری شده که تمامی سازمان های وابسته به شهرداری درقالب یک شرکت به طور رسمی از اول تیرماه کارخود را آغاز کنند تابتوانند با درآمدزایی مناسب، حقوق کارمندان خود را به موقع پرداخت کنند.

ناظری ادامه داد: در چند روز آینده دو حقوق کارکنان اتوبوسرانی پرداخت خواهد شد؛ همچنین منابع درآمدی تعریف شده تابتوان تمامی معوقات را تا ۴۵ روزآینده پرداخت کرد.

وی در ادامه از پیگیری طرح منطقه آزاد سیستان خبر داد و گفت: افزون بر ۳۰ دستگاه اجرایی نظر مثبت خود را برای ایجاد منطقه آزاد در سیستان اعلام کردند و اکنون نمایندگان همانگونه که همیشه یاریگر دولت بوده‌اند، باید در این زمینه تلاش کنند تا منتهی به نتیجه‌ای مطلوب شود چرا که راه‌اندازی منطقه آزاد موجبات توسعه و آبادانی را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار ویژه زابل خاطرنشان کرد: فرآیند منطقه آزاد ویژه سیستان از زمان طرح موضوع آن یک سال ونیم می گذرد و دراین ارتباط تاکنون مجوزهای لازم از ۳۰ دستگاه در کوتاه مدت انجام شد تا از این طریق بتوان تصویب منطقه آزاد را تسهیل کرد.

ناظری با بیان اینکه همواره دیدگاه ها مثبت بوده، خاطرنشان کرد: یک منطقه آزاد نیاز به زیرساختهای فراوان دارد که تصویب آن درمجلس شورای اسلامی می تواند تحول عظیمی درمنطقه ایجاد کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark