داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛
ویزیت رایگان ۴۳۱ نفر در محله حسین آباد زابل
کد مطلب: ۶۲۱۵۸
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، ۴۳۱ نفر از اهالی محله حسین آباد از ویزیت و خدمات پزشکی رایگان بهره مند شدند.
ویزیت رایگان ۴۳۱ نفر در محله حسین آباد زابل
علی اکبر نصیری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: روز گذشته به مناسبت هفته بسیج تیم چند تخصصی پزشکی به همت بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زابل در محله حسین آباد زابل مستقر شد.

وی افزود: متخصص زنان و زایمان، داخلی و اطفال و همچنین دندانپزشک کلینیک سیار دندانپزشکی دانشگاه تعداد ۴۳۱ بیمار مراجعه کننده را به صورت رایگان معاینه کردند.

نصیری بیان داشت: پزشکان پس از معاینه بیماران مبلغ ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال دارو را نیز به طور رایگان به آنان تحویل دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل خاطرنشان کرد: به منظور ارتقا سلامت اهالی پمفلت، تراکت و کتابچه های آموزشی همراه با توضیحات کارشناسان با موضوعات بهداشتی نیز ارائه شد.

وی تصریح کرد: تست قند و اندازه گیری فشار خون نیز از جمله خدمات دیگری بود که توسط این گروه پزشکی انجام شد و در این راستا این تست از شمار زیادی از اهالی گرفته شد.

نصیری تاکید کرد: گروههای مشاوره ای بسیج جامعه پزشکی با استفاده از توان پزشکان و پرستاران بسیجی سعی می کنند به صورت دوره ای و در مناسبتهای مختلف طرح اعزام تیم ها را انجام دهند که در این راستا جهت تامین سلامت افراد همیشه از پزشکان و کادر پزشکی مجرب جهت اعزام استفاده می شود.

انتهای پیام/ ف ب
Share/Save/Bookmark