داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
امام جمعه اهل سنت هامون:
شرکت در راهپیمایی روز قدس بر همه واجب است/ حضور پرشور مسلمانان لرزه بر پیکر اسراییل می اندازد
کد مطلب: ۶۴۱۳۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
امام جمعه اهل سنت هامون گفت: با توجه به فجایع رخ داده در فلسطین شرکت در راهپیمایی روز قدس بر همه واجب است.
شرکت در راهپیمایی روز قدس بر همه واجب است/ حضور پرشور مسلمانان لرزه بر پیکر اسراییل می اندازد
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: راهپیمایی روز قدس یادگاری ارزشمند از امام خمینی برای تمامی مسلمانان است که در آن به صراحت از حقوق مسلمانان مظلوم فلسطین حمایت می‌شود‌.

وی افزود: این راهپیمایی از چنان اهمیتی برخوردار است که امروزه نه تنها این راهپیمایی در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان پرشور برگزار می شود که نشان از بیداری تمامی ملت ها دارد.

مولوی حسن زهی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه رژیم غاصب اسراییل به راحتی نابود خواهد شد اگر مسلمانان با یکدیگر متحد شوند و از تفرقه خودداری کنند بنابراین دشمنان اسلام تمام توان خود را برای جدایی مسلمانان به کار گرفته است.

امام جمعه اهل سنت هامون تصریح کرد: کشورهای به اصطلاح مدافع حقوق بشر چشم خود را بر جنایات اعمالی در فلسطین اشغالی توسط رژیم صهیونیستی بسته اند پس ملت های مسلمان با حضور پرشور و چشمگیر خود در راهپیمایی روز قدس توجه سایر ملت ها را به فلسطین جلب کنند.

وی اذعان کرد: قدس قبله اول مسلمانان است و از ارزش زیادی برخوردار است بنابراین مسلمانان باید برای بیرون راندن این رژیم غاصب متحد شوند زیرا تا محو شدن اسرائیل از روی کره زمین چیزی باقی نمانده است.

گفتنی است؛ راهپیمایی روز قدس در زابل روز جمعه مورخ ۱۸/۰۳/۹۷ راس ساعت ۱۱ از میدان انقلاب به سمت مصلی المهدی (عج) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark