داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر؛
عیادت و دلجویی از سالمندان توسط مسئولان شهرستان زابل/ جوانان از وجود کهنسالان حداکثر بهره را برند
کد مطلب: ۶۳۰۵۸
تاریخ انتشار:شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۷
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زابل گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر از سالمندان شهرستان زابل توسط فرماندار و تعدادی از مسئولان شهرستان زابل عیادت و دلجویی شد.
عیادت و دلجویی از سالمندان توسط مسئولان شهرستان زابل/ جوانان از وجود کهنسالان حداکثر بهره را برند
اصغر قورزهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: سالمندی، موهبتی الهی است بنابراین اگر چه خستگی وجود سالمندان را فراگرفته ولی تجربه گرانبهای آنان، از بزرگترین گنجینه ها به شمار می رود.

وی افزود: سالمندان خیر و برکت هر جامعه می باشند بنابراین خوشا به سعادت خانواده هایی که سالمندی در بین آن ها زندگی می کند چرا که خداوند به واسطه وجود آنان برکت را به آن خانواده ارزانی می دارد.

قورزهی تصریح کرد: احترام و اکرام سالمندان از اهمیت والایی برخوردار است و این موضوع باید از کودکی در هر خانواده نهادینه شود چرا که همان گونه که امروز با سالمندان برخورد کنیم در آینده فرزندان ما نیز همان رفتار را در قبال ما خواهند داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر زابل خاطرنشان کرد: جوانان و نوجوانان از وجود سالمندان که سرشار از تجربه هستند حداکثر بهره را برند چرا که فرصت بودن با آن ها بسیار محدود است.

وی تاکید کرد: به منظور اکرام سالمندان در ایام الله دهه فجر دهه و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان زابل در راستای اهداف ملی خود که تسکین آلام بشری است با حضور در خانه سالمندان شهید عیسی خدری و با همراهی معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و داوطلبان جمعیت هلال احمر از سالمندان عیادت و دلجویی شد.

قورزهی اذعان کرد: در این دیدار هر یک از اعضای هلال احمر به طور جداگانه با سالمندان صحبت و از آنان دلجویی کردند و در پایان هدایایی به سالمندان اهدا کردند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark