داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۵
 
امام جمعه زابل در همایش ما نمی گذاریم :
فکت شیت ایران بیانیه ای مبین، مفسر و سرلوحه تیم مذاکره کننده است/باید در این توافقنامه ،عزت و شرف ملت بزرگ ایران رعایت شود
کد مطلب: ۳۷۸۶۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۲
امام جمعه زابل گفت: ما فراموش نمی کنیم سختی های را که داشتیم اما الان اگر به پشت سر نگاه کنیم در واقع دشمن به غلط کردن افتاده است و پیش خودشان می گویند ای کاش ایران را تحریم نمی کردیم.
فکت شیت ایران بیانیه ای مبین، مفسر و سرلوحه تیم مذاکره کننده است/باید در این توافقنامه ،عزت و شرف ملت بزرگ ایران رعایت شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: همایش"ما نمی گذاریم"عصر روز یکشنبه 10 خرداد با حضور حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل،ناظری فرمانده سپاه ،راهداری معاون فرمانداری و دیگر مسئولین و آحاد مردم شهرستان زابل در حسینیه شهدای این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل در این همایش اظهار داشت: فکت شیت ایران بیانیه ای مبین، مفسر و تعیین کننده آن توافقی است که نمایندگان این ملت بزرگ در میدان مذاکره سرلوحه قرار دهند.

کیخا گفت: ما آمدیم ضمن قدردانی از عزیزانی که کار بزرگ را مذاکرات بر عهده دارند،در عرصه جنگ نرم با دشمنی روبرو هستیم که روی تک تک واژگان توافق اساتید دانشگاه خودش را متمرکز کرده است.

وی ادامه داد: ما آمدیم حمایت کنیم که گزاره برگ ما یک اصولی دارد و باید در این مذاکرات رعایت شود،در واقع باید در این توافقنامه ،عزت و شرف ملت بزرگ ایران رعایت شود.

امام جمعه زابل تاکید کرد: ما از موقعی که هدفمند از روی اندیشه و تفکر به ندای امام راحل لبیک گفتیم می دانستیم که این میدان مبارزه خطرها دارد اما عشق به خدا باعث شد که این خطرات را به جان بخریم و یکی از آن خطرات تحریم ها بود.

وی بیان کرد: از لحظه پیروزی انقلاب از آن موقع که پرچم پیروزی انقلاب به اهتزاز درآمد تحریم ها شروع شد،جنگ نرم از همان زمان آغاز شد و در مدت کوتاهی جنگ سخت را شکل دادند اما در هر دو حیطه جنگ سخت و نرم به زانو درآمدند.

حجت الاسلام کیخا تصریح کرد: ما فراموش نمی کنیم سختی های را که داشتیم اما الان اگر به پشت سر نگاه کنیم در واقع دشمن به غلط کردن افتاده است و پیش خودشان می گویند ای کاش ایران را تحریم نمی کردیم.

کیخا خاطرنشان کرد: اگر آنها ما را تحریم نمی کردند امروز آن استقلال را در حیطه های مختلف نداشتیم چون تحریم شدیم استعدادهای درون کشور شکوفا شد.

وی با بیان اینکه امروز دشمن می فهمد که هیچ غلطی نمی تواند بکند،عنوان کرد: در علوم مختلف ایران حرف برای گفتن دارد،دشمن اینها را دیده و اگر تحریم ادامه پیدا کند آنکه در این تحریم ها پیروز می شود ملت بزرگ ایران است که گوش به فرمان مجتعهد مجاهد ،فقیه عالی مقام ،مدیر و مدبر و دیده بان تیزبین این مملکت، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه کشور هستند.

امام جمعه زابل گفت: ما عزت و آقایی و شرافت را در بندگی خدا دیدیم و در همین هم است و هر کس برای خدا باشد ،خدا کمکش می کند و مادامی که عبد خدا باشیم همیشه عزت و آقایی داریم.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark