داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
جلوگیری از فعالیت دستگاه های ارز ديجيتال غیر مجاز دریک مرغداری
کد مطلب: ۷۲۸۷۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۷
جلوگیری از فعالیت دستگاه های ارز ديجيتال غیر مجاز دریک مرغداری
به گزارش اوشیدا سرهنگ "علي مير" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح جزئیات اين خبر اظهار داشت: در پی کسب خبر مبنی بر اینکه فردی سودجو، در يك واحد مرغداري در حال ساخت در روستاهاي اطراف شهرستان نيمروز اقدام به راه اندازی مرکز تولید ارز دیجیتال به صورت غیر مجاز کرده، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس اين شهرستان قرار گرفت.


وی بيان داشت: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی محل مذکور شده و با هماهنگي قضائي در بازرسی از محل مورد نظر، 3 دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) و يك دستگاه مودم کشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش آنها 300میلیون ریال برآورد شده است.


فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز خاطر نشان کرد: در این رابطه یک نفر نیز شناسایی و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.


سرهنگ " علي مير " بيان داشت: مشارکت مردمی و اعلام به موقع هر گونه موضوع مشکوک به پلیس در کشف و پیشگیری از وقوع بسیاری از جرایم نقش بسزایی دارد که امید است شهروندان عزیز با پلیس تعامل داشته باشند و هر گونه موضوع مشکوک را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.


Share/Save/Bookmark