داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
با افرادی که موجب رعب و وحشت مردم ‌شوند برخورد می‌کنیم
کد مطلب: ۷۱۶۱۷
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۲
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: با افرادی که به مردم تعدی کرده و با سلاح گرم یا سرد موجب رعب و وحشت می‌شوند، با اقتدار برخورد خواهد شد.
با افرادی که موجب رعب و وحشت مردم ‌شوند برخورد می‌کنیم
به گزارش  اوشیدا به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: صدام زمانی که تصمیم به حمله گرفت، با شعارهایی که می‌داد انتظار داشت به راحتی استان خوزستان را اشغال کند.

وی افزود: برخلاف تصور صدام، مردم شهرها و روستاهای خوزستان که مورد حمله واقع شدند، زن و مرد، پیر و جوان در برابر متجاوزان ایستادگی کردند.

فرمانده انتظامی کشور عنوان کرد: دوران دفاع مقدس تابلوی زیبایی است که هرچقدر به آن نزدیک می‌شویم به زیبایی آن بیشتر پی می‌بریم؛ شهادت زنان و مردان و کودکان در جنگ سخت بود اما مردم ما ایستادگی کردند و صحنه‌های زیبایی خلق کردند.

سردار اشتری با بیان اینکه دفاع مقدس باعث عزت کشور شد، گفت: امروز هرجای کشور که موفق شدیم، به برکت روحیه جهادی و مقاومت در هشت سال دفاع مقدس بوده است و دانشمندان کشور و نیروهای مقاومت منطقه به رزمندگان و شهدای دفاع مقدس تاسی می‌کنند.

وی افزود: موفقیت رزمندگان ما به واسطه ایمان و اخلاص و پیروی از امام بوده امروز هم اگر روحیه جهادی را داشته باشیم حتما موفقیت‌های بیشتری به دست می‌آید.

فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه امنیت بالاترین نعمت است، اظهار کرد: به واسطه خون شهدا و تلاش همکاران، امروز امنیت باثباتی در کشور و استان داریم و کشور هر روز مقتدرتر از دیروز است.

وی با اشاره به اینکه استان خوزستان همیشه مورد طمع دشمن بوده، گفت: مشکلات و نارسایی‌های موجود تبعاتی دارد و باید همه همکاری کنند تا از جرایم پیشگیری شود؛ ما باید از امنیت پاسداری کنیم و احساس امنیت را هم مراقب باشیم.

اشتری افزود: خون شهدای نیروی انتظامی گواه این است که ما جان خود را برای امنیت کشور در دست گرفته ایم؛ امارها نشان می‌دهد که جرایم خشن کاهش پیدا کرده و در زمینه کشفیات سلاح و شناسایی مجرمان کارهای بزرگی صورت گرفته اما به این حد راضی نیستیم و باید تلاش خود را افزایش دهیم.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: افتخار می‌کنیم با اشرار مبارزه کنیم؛ با افرادی که به مردم تعدی کرده و با سلاح گرم یا سرد موجب رعب و وحشت می‌شوند، با اقتدار برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/ق
Share/Save/Bookmark