داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
معاون گردشگری اداره میراث و گردشگری سیستان و بلوچستان در گفتگو با اوشیدا:
اولین قطار گردشگری وارد زاهدان می شود/بازدید از اماکن تاریخی سیستان
کد مطلب: ۳۹۹۴۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۰
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان گفت:اولین قطار گردشگری که شامل راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی ،روسای اقوام ،روسای دفاتر آژانس ها است روز سه شنبه 7 مهرماه وارد زاهدان می شود.
اولین قطار گردشگری  وارد زاهدان می شود/بازدید از اماکن تاریخی سیستان
مجتبی میرحسینی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و هفته گردشگری گفت:صنعت گردشگری در ایجاد تحول و تغییرات شهری در یک کشور و شهرستان بسیار موثر است.

میرحسینی افزود:سفر کردن و گردشگری در ایجاد صلح و دوستی بین کشورها نقش بسزایی دارد.در صنعت گردشگری سبب می شود مردم هر سرزمین از آداب و رسوم همدیگر اطلاع پیدا کنند.

وی بیان کرد:با همین سفر کردن و ارتباط با دیگر کشورها بسیاری از ناملایمات در طول تاریخ به آرامش تبدیل شده است،دشمنی ها به دوستی و برادری سوق داده شد،و در چرخه گردشگری فرهنگ مردم منتقل خواهدشد.

معاون گردشگری  سیستان و بلوچستان اظهار کرد:گردشگری و سفر کردن از طرف خداوند هم تاکید شده است .عواقب خوب و مفید سفر در روایات و آیات قرانی هم آمده است.پس ما هم   جهت افزایش جذب توریست به منطقه تلاش خواهیم کرد.
وی گفت:به مناسبت هفته گردشگری چندین برنامه در سطح استان برگزار میشود و یکی از مهمترین برنامه ها سفر گردشگران به استان است.

میرحسینی بیان کرد:اولین قطار گردشگری که شامل راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی ،روسای اقوام ،روسای دفاتر آژانس ها است صبح امروز 6 مهرماه وارد زاهدان شد.

وی افزود:قطار گردشگری روز چهارشنبه به سیستان سفر کرده و از مکانهای تاریخی منطقه دیدن خواهند کرد.

این مسئول ادامه داد:قطار گردشگری که به جهت دیدن اماکن تاریخی و آشنایی با جاذبه های گردشگری استان سیستان و بلوچستان وارد زاهدان می شود ،روز سه شنبه به خاش و تفتان سفر خواهند کرد و از مراکز دیدنی شهرستان دیدن خواهند داشت.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark