داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
زابل میزبان ورزشکاران 31 استان کشور
کد مطلب: ۶۷۴۸۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
با حضور بالغ بر ۶۰۰ ورزشکار از ۳۱ استان کشور مسابقات کبدی نوجوانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی شهرستان زابل برگزار خواهد شد.
زابل میزبان ورزشکاران 31 استان کشور
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل در جلسه شورای ورزش همگانی گفت: مسابقات کبدی نوجوانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی شهرستان زابل برگزار خواهد شد.
وی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی در سطوح ملی علاوه بر معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه به توسعه ورزش شهرستان نیز کمک خواهد کرد.
گنجی بیان داشت: سیستان مهد کبدی ایران و خاستگاه کبدی جهان بوده است لذا باید بیش از پیش تلاش شود تا بتوانیم در رقابت های کشوری ، بین المللی و حضور در تیم ملی سهم قابل توجهی به کبدی سیستان اختصاص یابد.
فرماندار شهرستان زابل گفت : برگزاری مسابقات کبدی نوجوانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور با حضور بالغ بر ۶۰۰ ورزشکار و همراه از ۳۱ استان کشور به میزبانی شهرستان زابل موجی از شادی ، نشاط و اقتصاد ورزشی را برای مردم ورزش دوست شهرستان زابل به ارمغان خواهد آورد .

معاون استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد : میزبانی از ورزشکاران باید به شکلی شایسته و تاثیر پذیر صورت گیرد و تلاش شود از این فرصت برای معرفی ظرفیت ها ی منطقه سیستان از جمله، تاریخ ، آثار باستانی ، صنایع دستی ، خوراکی های سنتی و محلی ،فرهنگ و تمدن استفاده شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark