داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۱
 
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۵/۱۵
کد مطلب: ۶۴۳۲۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۵۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۸۰ هزار تومان فروخته می‌شود.
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۵/۱۵
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز قبل ۳ میلیون و ۵۷۵ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۳۱۶ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد کاهش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۷۶۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۹۱۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۲۸۰ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۱۲.۱دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید: مشاهده تغییرات لحظه‌ای قیمت طلا، دلار، سکه و ارز

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود ولی از ۳۱ اردیبهشت تا امروز نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کند و از ۴۴۱۲ تومان بیشتر شد.

امروز در بازار آزاد هر یورو ۱۰ هزار و ۹۰۴ تومان و هر پوند با ارزش ۱۲ هزار و ۲۵۸ تومان و درهم امارات ۲۵۷۶ تومان دادوستد می‌شد.
منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark