داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
به مناسبت هفته کتاب؛
نمایشگاه کتاب سبز در بنجار افتتاح شد
کد مطلب: ۶۲۰۷۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۳
مربی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بنجار گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتاب سبز در شهر بنجار آغاز به کار کرد.
نمایشگاه کتاب سبز در بنجار افتتاح شد
 طوبی سامانی در حاشیه برپایی نمایشگاه کتاب سبز به خبرنگار اوشیدا گفت: به مناسبت هفته ملی کتاب و کتابخوانی مرکز بنجار نمایشگاهی با عنوان کتاب سبز حاصل کار مربیان و اعضا دایر کرده است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه به معرفی کتب به صورت پوستر در سایز ۵۰ در ٧٠ پرداخته است، خاطرنشان کرد: پوسترهای نمایشگاه به منتخبی از تمام مجموعه کتاب های مرکز می پردازد.

سامانی با عنوان اینکه نمایشگاه کتاب سبز با حضور خاکسفیدی معاون مالی اداره کل ، طاهره شهابی شاعر کودک و‌ پردل کارشناس ادبی افتتاح شد، تصریح کرد: نمایشگاه از ۲۳آبان افتتاح شده و به مدت یک هفته دایر می باشد.

سامانی بیان داشت: علاقمندان می توانند از این نمایشگاه در ساعات هشت صبح تا ۱۳ ظهر بازدید کنند و از دست ساخته های اعضای کانون بنجار دیدن به عمل آورند.

وی در پایان تاکید کرد: کتاب غذای روح بشر است بنابراین افراد با خواندن کتب مختلف می توانند دروازه های علم را به روی خود باز و روح خود را با غذای مناسب تغذیه کنند.

انتهای پیام/ م س
Share/Save/Bookmark