داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
هواپیمای مسیر گرگان به تهران پروازی انجام نداده که فرود اضطراری داشته باشد
کد مطلب: ۶۹۰۰۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: خبر آتش‌سوزی موتور هواپیمای مسیر گرگان به تهران تکذیب می‌شود.
هواپیمای مسیر گرگان به تهران پروازی انجام نداده که فرود اضطراری داشته باشد

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمای کشوری در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره خبر آتش گرفتن موتور هواپیمای قشم‌ایر در مسیر گرگان به تهران، گفت: خلبان هواپیمای AVRORG۸۵ مربوط به شرکت هواپیمای قشم‌ایر در ساعت ۱۲:۴۰ امروز پیش از پرواز اعلام کرد که مشکلی در موتور هواپیما وجود دارد بنابراین از پرواز انصراف داد.

او افزود: این هواپیما در مسیر گرگان به تهران هیچ پروازی نداشت و در ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه کارشناسان هواپیمایی مشغول رفع نقص فنی هواپیما شدند.

او تاکید کرد: خلبان بعد از اینکه احساس کرد مشکل و نقص فنی در این هواپیما وجود دارد پرواز را کنسل کرد و تمامی مسافران این هواپیما با پرواز‌های دیگر سفر خود را انجام دادند و برخی از مسافران هم بلیت‌های خود را کنسل کردند.

جعفرزاده تأکید کرد: هواپیما در این مسیر پروازی نداشته که بخواهد موتور آن آتش بگیرد و من تمامی اخبار مربوط به آتش گرفتن موتور هواپیما در آسمان را کامل تکذیب می‌کنم.

گفتنی است ساعاتی پیش اعلام کرده بودند که موتور هواپیمای قشم ایر پرواز گرگان به تهران آتش گرفت و هواپیمای AVRORG۸۵ شرکت قشم ایر با ۸۵ مسافر که گرگان را به مقصد تهران ترک کرده بود به علت نقص فنی دوباره به فرودگاه بازگشته است و موتور این هواپیما پیش از اوج‌گیری دچار آتش سوزی شده بودند که به صورت کامل این خبر تکذیب شد.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark