داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:
قدرت و انسجام ایران، آمریکایی ها را عصبانی کرده است/به لبخند دشمن نباید اعتماد کرد
کد مطلب: ۶۵۵۹۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: خط مقدم ما امروز همسان با مرز اسرائیل شده است، این اوج اقتدار و عظمت ملت بزرگ ایران را نشان می دهد،که آمریکایی ها را هراسان و عصبانی کرده است.
قدرت و انسجام ایران، آمریکایی ها را عصبانی کرده است/به لبخند دشمن نباید اعتماد کرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یادواره شهدای گمنام با حضور فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل ، امامان جمعه منطقه سیستان رئیس دانشگاه آزاد، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل برگزار شد.

سردار امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: شهداء گرانقدر دفاع مقدس اوج قله انقلاب هستند که با تلاش خود توانستند اقتدار و امنیت را به کشور هدیه بدهند.

وی افزود: اگر بخواهیم برای وصف انقلاب اسلامی و همچنین بهترین شاخص های این نظام الهی حرفی را به جامعه معرفی کنیم و آن را ملاک و معیار همه ی برنامه هایمان در زندگی شخصی و حوزه مسئولیتی قرار دهیم شهدا بهترین انتخاب برای ما هستند.

سردار گشتاسبی بیان داشت: امروز اگر از امام به عنوان معمار انقلاب اسلامی یاد می شود، به جهت اینکه انسان های بزرگ و با روحیه انقلابی به امام لبیک گفتند و حماسه 8 سال دفاع مقدس را آفریدند.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: به فرمان امام (ره) شهداء و رزمندگان اسلام در برابر استکبار جهانی ایستادند تا انسانیت و عدالت در دنیا زنده بماند.

سردار گشتاسبی عنوان کرد: 30 سال از دفاع مقدس می گذرد اما همچنان منش ایثارگری در جامعه زنده است ، این نتیجه حرکت در مسیر درست انقلاب اسلامی و رشادت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه پیکر شهدای گمنام دفاع مقدس در جای جای میهن اسلامی همانند نوری می درخشد گفت: خط مقدم ما امروز همسان با مرز اسرائیل شده است، این اوج اقتدار و عظمت ملت بزرگ ایران رانشان می دهد که آمریکایی ها را هراسان و عصبانی کرده است.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: بیش از یک میلیارد مسلمان در سراسر جهان زندگی می کنند، اما آمریکایی ها تنها از مسلمانان ایران هراس دارد، این نشان از آن دارد که انقلاب در مسیر مستقیم و صحیح در حال حرکت است تا در سراسر جهان گسترش یابد.

سردار گشتاسبی همچنین بیان داشت: امنیتی که امروز در کشور و حتی خارج از مرزهای ایران شاهد هستیم دشمن را عصبانی کرده ، لذا همه باید برای امنیت کشور تلاش کنیم،همچنین دشمن در تلاش است تا وحدت و انسجام ملت را برهم بزند، لذا باید هوشیار باشیم که هیچ وقت به لبخند آمریکایی ها اعتماد نکنیم ، بلکه وحدت و انسجام می تواند به ما در رسیدن به پیروزی کمک کند.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: آمریکایی ها از مطیع بودن ما در برابر رهبری عصبانی هستند، و تمام تلاش خود را می کند که فاصله میان ملت و رهبری بیاندازند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark