داخلی آرشيو يادداشت صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
استراتژی نفوذ حربه آمریکا برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران
یاسر میر
کد مطلب: ۴۳۸۴۴
تاریخ انتشار:شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۸
در حال حاضر آنچه دشمن و در راس آن شیطان بزرگ آمریکا برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی برنامه ریزی کرده است همان استراتژی نفوذ است
استراتژی نفوذ حربه آمریکا برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: انقلاب اسلامی به پیروزی رسید که ساختار نظام بین الملل دو قطبی و دوره جنگ سرد و رقابت بین دو ابر قدرت شرق و غرب حاکم بود . آمریکا و شوروی با دین و مبانی دینی به مخالفت و معارضه برخواسته بودند، در چنین وضعیتی انقلاب اسلامی ایران با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و تکیه بر اصول دینی و ارزشهای اسلامی توانست مبانی فکری این دو ابرقدرت را با چالش های جدی مواجه نماید و با شعار نه شرقی نه غربی به نهی مستکبرین پرداخته و الهام بخش مظلومین، دینداران و مستضعفان باشد.
به همین دلیل توطئه ها و نقشه های آنان برای ضربه زدن به این حرکت سیاسی اجتماعی و انقلاب شکوهمند هر روز رنگ جدیدی به خود می گیرد. مقطعی تحریک قومیت ها، پس از آن تحریک صدام حسین و هشت سال جنگ در مقاطع بعدی هم جنگ نرم و تحریم های اقتصادی طرح ریزی شد که الحمدالله نقشه های آنان نقش بر آب شد.
در حال حاضر آنچه دشمن و در راس آن شیطان بزرگ، آمریکا برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی برنامه ریزی کرده است همان استراتژی نفوذ است که مقام معظم رهبری نیز طی چند ماه اخیر به تبیین ترفندها و اهداف ایجاد آن پرداخته است.
ایشان در جمع ائمه جمعه و جماعات با اشاره به پروژه نفوذ دشمن می فرمایند: کسانی که در مسائل گوناگون دسترسی به اطلاعات دارند خوب می دانند که چه دامی برای کشور گسترده اند و یا می خواهند بگسترانند، برای نفوذ کردن در حصن و حصار اراده، فکر و تصمیم ملت ایران به عناوین مختلف نفوذی که هم به شکل موردی دنبال می شود و هم به شکل شبکه ای و جریانی .
مقام معظم رهبری در ادامه تذکر می دهند که دشمن در عرصه انتخابات نیز تلاش دارد که راهبرد نفوذ خود را از بستر دموکراتیک و از طریق صندوق های رای دنبال نماید، ایشان می فرمایند: مردم در باب انتخابات باید خیلی متوجه باشند، اگر فرض کنیم عنصر نفوذی به شکلی وارد مجلس شورای اسلامی یا خبرگان شود یا در ارکان نظام نفوذ کند مثل موریانه از داخل می جوود و پایه ها را سست می کند و فرو می ریزد قضیه این گونه است ،مسئله نفوذ خیلی مهم است.
به نظر می رسد غرب برای رسیدن به این مقصود از دو طریق وارد می شود؛
1- کاستن از حضور نیروهای انقلابی در عرصه مدیریتی، در پروژه نفوذ سیاسی؛ هدف تقویت جریانها و افراد کمتر انقلابی و یا غیر انقلابی است که اوباما هم آنها را میانه رو می خواند.
2- نفوذ فرهنگی معطوف به توده مردم به عنوان پشتوانه انقلاب، این برنامه با هدف اختلال در باورهای انقلابی مردم و تغییر در نگاه مرم نسبت به انقلابیون است تا مردم توطئه ها و دسیسه های آنان را فراموش نمایند.
به عنوان سخن پایانی باید گفت غرب از دشمنی با انقلاب اسلامی دست بر نداشته بلکه توطئه ها و دشمنی های آنان پیچیده تر شده و از هر روزنه ای بر ضربه زدن استفاده می کنند به همین دلیل راهکار خنثی کردن توطئه های آنان افزایش بصیرت، آگاهی و حضور حداکثری در انتخابات و از همه مهم تر انتخاب هوشمندانه است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark