داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
توزیع ۶ هزار وعده غذای گرم در بین محرومان منطقه سیستان
کد مطلب: ۵۹۶۹۴
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۸
معاونت اقتصادی ومردم یاری قرارگاه عملیاتی شهید هراتی گفت: به همت قرارگاه عملیاتی شهید هراتی ۶ هزار وعده غذای گرم در بین محرومان منطقه سیستان توزیع شد.
توزیع ۶ هزار وعده غذای گرم در بین محرومان منطقه سیستان
شهرکی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان، ۶ هزار وعده غذای گرم در بین محرومان این شهرستان توسط قرارگاه شهید هراتی توزیع شد تا قشر محروم جامعه نیز در این ایام از غذایی سالم و لذیذ برخوردار باشند.

وی افزود: یکی از سنت های حسنه در ماه مبارک رمضان افطاری دادن است که در این راستا با اطعام فقرا و ایتام می توان این ثواب را دو چندان کرد بنابراین هرکس به اندازه وسع و توان خود در این راه گام بردارد و خود را به خداوند نزدیکتر کند.

شهرکی ادامه داد: ماه رمضان فرصتی مغتنم جهت زدودن گناهان و رسیدن به رضای پروردگار و آمرزش است به طوری که در این ماه انجام هر حسنه از ثواب بالایی برخوردار است که نشان از عظمت و جایگاه این ماه در نزد پروردگار دارد.

معاونت اقتصادی ومردم یاری قرارگاه عملیاتی شهید هراتی تصریح کرد: خداوند به ماه مبارک رمضان چنان خیر و برکتی عنایت کرده که قابل بیان نیست بنابراین به محض این‌که این ماه فرا می‌رسد، شیاطین سرکش بسته می‌شوند و انسان ها با انجام حسنات خود را را به جایگاه برتر می رسانند.

وی با بیان اینکه خداوند رمضان را آورده تا انسان‌ها به تقوا برسند، تاکید کرد: دستیابی به کامیابی با پرهیزگاری میسر است بنابراین خداوند پرهیزگاری و پاکی را دوست دارد و با پرهیزگاران است.

شهرکی ادامه داد: تقوا و پرهیزگاری بالاترین سرمایه است به طوری که به عنوان یک لباس معنوی انسانها را از عذاب جهنم و دنیا نجات می‌دهد بنابراین تقوا ثمره رمضان و مهم‌ترین تاثیر و دستاورد رمضان است.

معاونت اقتصادی ومردم یاری قرارگاه عملیاتی شهید هراتی افزود: روزه نه تنها برای جسم تاثیر بد ندارد بلکه سبب رشد، صحت و سلامت روح بر اثر افزایش معنویت می شود بنابراین با پرهیز از همه محرمات در این ماه می توان در مسیر تقوا قرار گرفت.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark