داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
نماینده مردم سیستان در گفتگو با اوشیدا؛
اعدام شیخ نمر تبعات سختی برای عربستان خواهد داشت/ آل سعود منتظر عکس العمل قاطع کشورهای اسلامی باشد
کد مطلب: ۴۱۹۵۴
تاریخ انتشار:شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۲
نماینده مردم سیستان گفت: جنایت آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله نمر سبب موج نفرت و عکس العمل قاطع در داخل عربستان و کشورهای اسلامی خواهد شد.
اعدام شیخ نمر تبعات سختی برای عربستان خواهد داشت/ آل سعود منتظر عکس العمل قاطع کشورهای اسلامی باشد
سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا در خصوص به شهادت رساندن شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان اظهار داشت: اجرای حکم اعدام شیخ نمر تبعات سختی برای عربستان خواهد داشت.

نماینده مردم سیستان با بیان اینکه رژیم سعودی با اعدام آیت‌الله نمر کار خود را سخت‌تر کرد، گفت: اعدام شیخ نمر سبب می‌شود تا پرونده ننگین رژیم سعودی سیاه‌تر گردد.

حسینی با اشاره به حملات رژیم آل سعود علیه ملت یمن نیز اظهار داشت: با توجه به حمله عربستان به یمن خاندان آل سعود در کشور عربستان منفور واقع شده است، آل سعود این موضوع را بداند که سلطنت پایدار نیست بلکه باید حکومت مردمی در عربستان حاکم شود چون دوران موروثی بودن حکومت گذشته است.

وی با اشاره به حملات آل‌سعود علیه غیرنظامیان یمنی بیان کرد: کشتار کودکان و زنان و زندانی‌کردن بی‌گناهان سبب نابودشدن حکومت آل‌سعود می‌شود.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به فاجعه خونین منا بیان کرد: پرونده سیاه عربستان با حادثه غمبار منا تکمیل شد و آبروی خاندان آل‌سعود در دنیا رفته است و با ادامه جنایات و وحشی گری در اجرای اعدام رهبر شیعیان در این کشور، خباثت خود را به دنیا اثبات کرد.

نماینده مردم سیستان با اشاره به حمایت‌های رژیم آل‌سعود از گروهک تکفیری داعش اظهار داشت: امروز داعش را همه مسلمانان جهان محکوم می‌کنند ولی رژیم آل‌سعود طرفدار داعش است و به کمک مالی و تسلیحاتی این گروه منحرف می‌پردازد.

وی خاطرنشان کرد: جنایت آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله نمر سبب موج نفرت و عکس العمل قاطع در داخل عربستان و کشورهای اسلامی خواهد شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark