داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
فرماندار ویژه زابل در گفتگو با اوشیدا،
حماسه ۱۲ فروردین 58 تاکید صریح و قاطعی بر اسلامی بودن نظام سیاسی کشور بود
کد مطلب: ۳۷۱۸۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۲
فرماندار ویژه زابل گفت: امروز دشمنان نیز بیش از هر زمان دیگر به نقش آفرینی و تاثیرگذاری نظام جمهوری اسلامی در منطقه و دنیا معترف هستند و این مسئله نشان از موفقیت نظام دارد.
حماسه ۱۲ فروردین 58 تاکید صریح و قاطعی بر اسلامی بودن نظام سیاسی کشور بود
هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل در گفت وگو با خبرنگار اوشیدا، ضمن گرامیداشت۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی با بیان اینکه رای مردم در روز جمهوری اسلامی برای نظام استبدادی و استکباری زنگ خطر بود، گفت: با وجود تبلیغات و پشتیبانی‌های گسترده‌ای که نظام استکباری از رژیم گذشته کرده بود، ایران را منطقه امن تلقی می‌کردند، در حالی که مردم در روز جمهوری اسلامی نقشه آنها را بر هم زدند.

ناظری افزود: یوم الله دوازدهم فروردین روز پاسداشت مردم غیوری است که وحدت ملی خویش را در استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان داد در ادبیات امام راحل و مقام معظم رهبری روز ۱۲ فروردین در حکم عید باشکوهی معرفی شد که توانست اسناد، استقلال، عزت و سرفرازی ملت ایران را فراهم کند.

وی ادامه داد: حماسه ۱۲ فروردین ۱۳۵۸، که اولین انتخابات در کشور تلقی می شد تاکید صریح و قاطعی بر اسلامی بودن نظام سیاسی کشور بود.

فرماندار ویژه زابل خاطرنشان کرد: اکنون با وجود گذشت ۳۵ سال مردم در انتخابات مختلف به معنای تایید نظام به‌صورت چشمگیر شرکت می‌کنند که نشان می‌دهد مردم پایبند به نظام و انقلاب هستند و از انقلاب خود جدا نشده‌اند و در حقیقت وفادار به رهبری، نظام و ارزش‌های انقلاب هستند.

این مسئول گفت: امروز دشمنان نیز بیش از هر زمان دیگر به نقش آفرینی و تاثیرگذاری نظام جمهوری اسلامی در منطقه و دنیا معترف هستند و این مسئله نشان از موفقیت نظام دارد.وی با بیان این که تشکیل نظام جمهوری اسلامی پاسخ قاطعانه به برخی افرادی بود که مخالف نقش آفرینی اسلامیت بعد از حکومت طاغوت بودند، اظهار داشت: امام راحل(ره) با تلفیق جمهوریت و اسلامیت الگوی سیاسی بسیارخوب و کارآمدی را به دنیا معرفی کردند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark