داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
نماینده مردم سیستان در گفتگو با اوشیدا:
اقتصاد مقاومتی ارائه الگوی اسلامی مصرف در جامعه است
کد مطلب: ۳۹۳۵۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۲
نماینده مردم سیستان گفت: اقتصاد مقاومتی باید در جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری و رفع مشکلات اقتصادی کشور بدون در نظر گرفتن وضعیت تحریم‌ها تا سال ۹۵ در سراسر کشور اجرایی شود.
اقتصاد مقاومتی ارائه الگوی اسلامی مصرف در جامعه است
سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اوشیدا از ماموریت ویژه کمیسیون حمایت از تولید ملی در مجلس خبر داد و گفت: این کمیسیون برای بررسی و ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی تشکیل شده است.

حسینی افزود: کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس چندین جلسه به منظور تعیین راهکارهای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی در کشور تشکیل داده که طی آن وظایف هر کدام از قوای سه گانه مقننه، مجریه و قضائیه مشخص شده است.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  در این کمیسیون ویژه بر ضرورت تعامل قوای سه گانه برای اجرای هر چه سریع‌تر اقتصاد مقاومتی در کشور تاکید شده است

وی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی باید در جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری و رفع مشکلات اقتصادی کشور بدون در نظر گرفتن وضعیت تحریم‌ها تا سال ۹۵ در سراسر کشور اجرایی شود.

حسینی یکی از ابعاد مهم مسأله اقتصاد را مدیریت مصرف دانست و اظهار داشت: بهره گیری از فرصت آموزه های دینی و توجه به شیوه الگوی مصرف در منابع دینی و اسلامی در ارائه یک الگوی مصرف بهینه و بومی می تواند موفق عمل کند.

نماینده مردم سیستان تصریح کرد: خروج از اعتدال در مصرف و صرف بی جای منابع و غیر کارشناسانه در زندگی فردی و سازمان های دولتی در حقیقت کلمه اسراف می باشد، بنابراین اقتصاد مقاومتی در معنایی متفاوت از ریاضت اقتصادی قرار دارد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark