داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه هیرمند:
قدرت موشکی ایران عزت همه جوامع اسلامی است/رمز ماندگاری حضرت فاطمه (س) ولایت مداری بود
کد مطلب: ۷۲۸۳۳
تاریخ انتشار:جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵
حجت الاسلام ایراهیم گزمه گفت: دشمن باید بداند این آهن قراضه هایی که به خلیج فارس ارسال می کند برای ما سیبل است چرا که با یک موشک نابود خواهند شد.
قدرت موشکی ایران عزت همه جوامع اسلامی است/رمز ماندگاری حضرت فاطمه (س) ولایت مداری بود
به گزارش اوشیدا؛ حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: امروز ضرورت دارد که یک کشور اسلامی از نظر قدرت نظامی قوی و مقتدر باشد.

وی افزود: امروز برخی از کشورهای منطقه را ببینید، دشمن از آسمان آنها عبور می کند و شهرهای آن کشور را بمباران می کند اما در ایران این اتفاق نمی افتد به علت قدرت دفاعی و موشکی ما، یقین بدارید اگر دشمن دستش به آسمان ما می رسید همین اتفاقات را رقم می زد.

امام جمعه هیرمند بیان کرد: دشمن باید بداند این آهن قراضه هایی که به خلیج فارس ارسال می کند برای ما سیبل است چرا که با یک موشک نابود خواهند شد این قدرت موشکی ما عزت جامعه اسلامی است چرا که در همه کشورهای منطقه این توان موشکی مفید واقع شده است.

وی ادامه داد: حضرت آقا فرمودند که باید به دنبال خنثی سازی تحریم ها باشیم نه رفع آنها، خنثی سازی تحریم ها ما را قدرتمند خواهد کرد اما رفع تحریم ها ما را مثل گذشته وابسته به غربی ها می کند.

امام جمعه هیرمند تصریح کرد: وقتی در داخل جوانان ما واکسن ایرانی تولید کرده اند ما نیاز به واکسین خارجی نداریم، چرا که در گذشته با وارد کردن خون های آلوده از فرانسته و همین کشورهای غربی مردم ما را بیمار و آلوده کرده اند لذا به این کشورها نمی توان اعتماد کرد.

وی گفت: امروز ببینید کره جنوبی بدون اجازه آمریکا نمی تواند آب بخورد و پول هنگفتی که ایران از آنها طلب دارد را آزاد نمی کند لذا باید امروز هوشیار بود که از دشمن رو دست نخوریم.

امام جعه هیرمند افزود: بانو حضرت فاطمه (س) در تاریخ همانند ندارد یکی از مسائلی که این حضرت را در تاریخ ماندگار کرد ولایت مداری ایشان بود.

وی تاکید کرد: اگر امروز ما نتوانیم راز و رمز حضرت فاطمه (س) را بشناسیم شکست خواهیم خورد، ایشان از تهدیدها فرصت ساختند و این مسئله بسیار برای ما مهم است تا در وضعیت امروز جامعه از آن بهره ببریم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark